Vierde Divisie (2023/2024)
0
960 matches
Today's matches
Netherlands : Vierde Divisie
25.0418:00
Venray
Orion
2
1
FT
Latest scores
Netherlands : Vierde Divisie
Matchday 26 (Group C)
21.0412:30
RKSV Nuenen
Best Vooruit
2
1
FT
21.0412:30
Nemelaer
HVCH
3
1
FT
Matchday 26 (Group A)
21.0412:30
HBC
Hoogland
3
3
FT
Matchday 26 (Group C)
21.0412:30
Kruisland
Dongen
3
5
FT
Matchday 26 (Group D)
21.0412:00
Heino
Buitenpost
2
0
FT
21.0412:00
MASV
VVOG
3
4
FT
Matchday 26 (Group A)
21.0412:00
Purmersteijn
Alphense Boys
4
1
FT
Matchday 26 (Group C)
21.0412:00
UDI '19
GOES
3
2
FT
21.0410:00
Wittenhorst
Juliana '31
1
2
FT
20.0417:00
EVV
Halsteren
1
0
FT
Matchday 26 (Group B)
20.0416:00
VOC
Capelle
1
0
FT
Matchday 26 (Group C)
20.0416:00
Unitas 30
Achilles Veen
1
2
FT
Matchday 26 (Group A)
20.0415:00
Ter Leede
Hollandia
3
5
FT
Matchday 26 (Group B)
20.0413:30
Westlandia
Heerjansdam
2
1
FT
20.0413:30
RKAVV
FC 's-Gravenzande
1
1
FT
Matchday 26 (Group D)
20.0413:00
Pelikaan-S
LONGA '30
1
2
FT
20.0413:00
SDV Barneveld
DETO Twenterand
2
0
FT
20.0413:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal
TVC '28
2
1
FT
Matchday 26 (Group A)
20.0413:00
AFC '34
Huizen
0
1
FT
20.0413:00
JOS Watergraafsmeer
Ajax Amateurs
1
0
FT
20.0412:30
BOL
WV-HEDW
3
2
FT
Matchday 26 (Group D)
20.0412:30
Excelsior '31
Be Quick 1887
3
1
FT
Matchday 26 (Group A)
20.0412:30
ARC
Swift
1
0
FT
Matchday 26 (Group B)
20.0412:30
RVVH
SC Feyenoord
4
1
FT
20.0412:30
Zwaluwen
ASWH
0
1
FT
Matchday 26 (Group D)
20.0412:30
AZSV
ROHDA Raalte
4
0
FT
Matchday 26 (Group B)
20.0412:30
Nieuwenhoorn
HBS
0
1
FT
20.0412:30
LRC
Poortugaal
1
0
FT
20.0412:30
Smitshoek
DSO
2
1
FT
Matchday 26 (Group D)
20.0412:30
Scherpenzeel
Berkum
0
3
FT
Matchday 26 (Group A)
20.0412:00
DHSC
SJC Noordwijk
5
3
FT
Matchday 25 (Group C)
14.0412:30
Unitas 30
EVV
0
2
FT
14.0412:30
HVCH
RKSV Nuenen
0
3
FT
14.0412:30
Best Vooruit
Kruisland
2
0
FT
Matchday 25 (Group D)
14.0412:00
LONGA '30
MASV
4
2
FT
Matchday 25 (Group C)
14.0412:00
Orion
UDI '19
2
1
FT
14.0412:00
Juliana '31
Halsteren
2
2
FT
14.0412:00
Dongen
Venray
1
3
FT
Matchday 25 (Group B)
14.0412:00
HBS
RKAVV
1
2
FT
Matchday 25 (Group D)
13.0417:00
Heino
AZSV
2
2
FT
13.0416:00
TVC '28
Excelsior '31
0
2
FT
Matchday 25 (Group A)
13.0416:00
Hoogland
BOL
5
1
FT
Matchday 25 (Group D)
13.0414:15
Be Quick 1887
SDV Barneveld
0
4
FT
Matchday 25 (Group B)
13.0413:00
ASWH
RVVH
4
1
FT
Matchday 25 (Group D)
13.0413:00
VVOG
KVV Quick 1920 Oldenzaal
2
1
FT
13.0412:45
DETO Twenterand
Scherpenzeel
2
2
FT
Matchday 25 (Group A)
13.0412:45
Ajax Amateurs
AFC '34
1
2
FT
Matchday 25 (Group D)
13.0412:45
Berkum
ROHDA Raalte
1
4
FT
Matchday 25 (Group A)
13.0412:30
WV-HEDW
Hollandia
5
4
FT
13.0412:30
Huizen
ARC
3
1
FT
13.0412:30
SJC Noordwijk
JOS Watergraafsmeer
1
2
FT
Matchday 25 (Group B)
13.0412:30
Capelle
Heerjansdam
0
2
FT
13.0412:30
DSO
VOC
4
1
FT
Matchday 25 (Group A)
13.0412:30
Alphense Boys
HBC
1
5
FT
Matchday 25 (Group C)
13.0412:30
Achilles Veen
Nemelaer
3
3
FT
Matchday 25 (Group B)
13.0412:30
FC 's-Gravenzande
Smitshoek
1
1
FT
13.0412:30
Poortugaal
Nieuwenhoorn
2
0
FT
Matchday 25 (Group C)
13.0412:30
GOES
Wittenhorst
2
2
FT
Matchday 25 (Group B)
13.0412:30
Zwaluwen
Westlandia
0
6
FT
Matchday 25 (Group A)
13.0412:30
Swift
Purmersteijn
1
0
FT
Matchday 25 (Group D)
13.0412:30
Buitenpost
Pelikaan-S
3
1
FT
Matchday 25 (Group A)
13.0412:00
DHSC
Ter Leede
2
12
FT
Matchday 25 (Group B)
13.0410:00
SC Feyenoord
LRC
4
3
FT
Matchday 13 (Group A)
09.0418:00
BOL
Ter Leede
2
1
FT
Matchday 24 (Group C)
07.0412:30
Wittenhorst
Orion
1
3
FT
07.0412:30
Nemelaer
Unitas 30
1
3
FT
Matchday 24 (Group A)
07.0412:30
HBC
Swift
0
0
FT
Matchday 24 (Group C)
07.0412:30
Kruisland
HVCH
2
1
FT
07.0412:00
UDI '19
Dongen
1
0
FT
07.0412:00
EVV
Juliana '31
2
1
FT
Matchday 24 (Group A)
07.0412:00
Hollandia
Hoogland
2
0
FT
Matchday 24 (Group C)
06.0417:00
Venray
Best Vooruit
3
0
FT
Matchday 24 (Group B)
06.0416:00
VOC
FC 's-Gravenzande
4
2
FT
Matchday 24 (Group D)
06.0416:00
MASV
Buitenpost
2
1
FT
Matchday 24 (Group C)
06.0416:00
Halsteren
GOES
0
5
FT
06.0416:00
RKSV Nuenen
Achilles Veen
1
1
FT
Matchday 24 (Group D)
06.0416:00
ROHDA Raalte
DETO Twenterand
4
4
FT
Matchday 24 (Group B)
06.0413:30
RKAVV
Poortugaal
2
2
FT
Matchday 24 (Group A)
06.0413:30
Purmersteijn
Huizen
0
1
FT
Matchday 24 (Group B)
06.0413:30
Westlandia
Capelle
1
2
FT
Matchday 24 (Group D)
06.0413:00
KVV Quick 1920 Oldenzaal
LONGA '30
1
1
FT
06.0413:00
SDV Barneveld
TVC '28
6
0
FT
Matchday 24 (Group A)
06.0413:00
JOS Watergraafsmeer
DHSC
1
0
FT
06.0413:00
AFC '34
SJC Noordwijk
5
1
FT
06.0413:00
Ter Leede
WV-HEDW
2
1
FT
Matchday 24 (Group D)
06.0413:00
Pelikaan-S
Heino
2
2
FT
06.0412:30
AZSV
Berkum
1
0
FT
06.0412:30
Excelsior '31
VVOG
2
0
FT
Matchday 24 (Group B)
06.0412:30
LRC
ASWH
1
1
FT
Matchday 24 (Group D)
06.0412:30
Scherpenzeel
Be Quick 1887
3
1
FT
Matchday 24 (Group A)
06.0412:30
BOL
Alphense Boys
2
2
FT
Matchday 24 (Group B)
06.0412:30
Heerjansdam
DSO
1
0
FT
06.0412:30
Smitshoek
HBS
1
1
FT
06.0412:30
Nieuwenhoorn
SC Feyenoord
2
4
FT
06.0412:30
RVVH
Zwaluwen
4
0
FT
Matchday 24 (Group A)
06.0412:30
ARC
Ajax Amateurs
1
2
FT
Matchday 16 (Group A)
01.0412:00
Hoogland
DHSC
2
1
FT
01.0412:00
Hollandia
AFC '34
3
0
FT
Matchday 16 (Group B)
30.0313:30
Smitshoek
RKAVV
3
0
FT
30.0313:30
Heerjansdam
LRC
1
1
FT