Liga TDP (2023/2024)
0
2775 matches
Today's matches
Mexico : Liga TDP
29.0302:00
Obson Dynamo
Xolos de Hermosillo
Preview
29.0316:00
Tigres UANL II
Calor León
Preview
29.0316:00
Juárez II
Cuervos Blancos
Preview
29.0316:00
Real San Cosme
San Isidro Laguna
Preview
29.0316:30
Atlético Mexicano
Muxes
Preview
29.0317:00
Aztecas AMF
Halcones de Rayón
Preview
29.0317:00
Valle de Xico
FC Politécnico
Preview
29.0317:00
Leones Negros III
Nacional Guadalajara
Preview
29.0317:00
Caja Oblatos II
Aves Blancas
Preview
29.0317:00
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Real Olmeca
Preview
29.0318:00
Tuzos Pachuca
Halcones Negros
Preview
29.0318:00
Atlético Leones
Suré
Preview
29.0319:00
Marina
Aragón
Preview
29.0320:00
Ud. Golfo de México
PDLA
Preview
29.0321:00
Toluca II
Grupo Sherwood
Preview
29.0321:00
Águilas UAGro
Caudillos Morelos
Preview
29.0322:00
Atlético Altamira
Atlante Chalco
Preview
29.0322:00
Arietes
Indep. Mexiquense
Preview
29.0322:00
Tapatíos Soccer
CD Estudiantes Tecos II
Preview
29.0322:00
AFAR Manzanillo
Alfareros Tonalá
Preview
29.0323:00
Felinos 48
Campeche NG
Preview
29.0323:00
San Pedro 7/10
Saltillo Soccer
Preview
Latest scores
Mexico : Liga TDP
Matchday 11 (Group 10)
11.1122:00
Lobos ITECA
Mineros Querétaro
2
2
FT
Matchday 9 (Group 12)
11.1122:00
FC Zacatecas
León GEN
2
2
FT
Matchday 9 (Group 14)
11.1121:50
Catedráticos Elite II
Charales Chapala
0
2
FT
Matchday 9 (Group 2)
11.1121:30
Milenarios de Oaxaca
Academia Dragones
2
2
FT
Matchday 11 (Group 3)
11.1121:00
Tehuacán
Delfines UGM
3
0
FT
11.1121:00
Deportivo Albiazul
Los Ángeles
4
0
FT
Matchday 8 (Group 7)
11.1121:00
Académicos Jojutla
Deportivo Yautepec
1
3
FT
11.1121:00
Tlapa
Iguanas
2
3
FT
Matchday 9 (Group 1)
11.1121:00
Pioneros Junior
Inter Playa II
2
3
FT
11.1121:00
ISG Sport
Pampaneros Champotón
1
2
FT
Matchday 9 (Group 2)
11.1121:00
Búhos de Oaxaca
Lechuzas UPGCH
1
1
FT
Matchday 9 (Group 1)
11.1121:00
Zorros Puerto Morelos
Mons Calpe Yucatán
0
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
11.1121:00
Águila Azteca
PDLA
0
1
FT
11.1121:00
Atlante Xalapa
Caballeros de Córdoba
1
2
FT
11.1121:00
Conejos Tuxtepec
Unión M. Contreras
0
4
FT
Matchday 9 (Group 12)
11.1120:00
Atlético ECCA
Fut-Car
1
1
FT
Matchday 11 (Group 10)
11.1120:00
Cañada CTM
Querétaro 3D
2
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
11.1119:00
Reales de Puebla
Guerreros de Puebla
6
0
FT
Matchday 11 (Group 5)
11.1119:00
Sangre de Campeón
San José del Arenal
1
1
FT
Matchday 8 (Group 8)
11.1118:00
Hidalguense
Águilas Teotihuacán
3
1
FT
11.1117:00
Histeria
Bombarderos Tecámac
1
3
FT
Matchday 11 (Group 5)
11.1117:00
Cordobés
Cañoneros II
4
2
FT
Matchday 9 (Group 13)
11.1117:00
Agaveros
Tepatitlán II
2
3
FT
Matchday 10 (Group 15)
11.1117:00
Dorados de Sinaloa II
Tigres de Álica
1
0
FT
11.1117:00
Puerto Vallarta
Legado del Centenario
0
8
FT
Matchday 11 (Group 10)
11.1117:00
Inter Guanajuato
Titanes de Querétaro
1
3
FT
Matchday 8 (Group 6)
11.1117:00
Deportivo Metepec
Leones Huixquilucan
0
4
FT
Matchday 9 (Group 12)
11.1117:00
UA Zacatecas II
Necaxa II
0
1
FT
11.1117:00
Escorpiones II
Suré
0
1
FT
Matchday 11 (Group 3)
11.1117:00
Licántropos
Toros Huatusco
13
0
FT
Matchday 8 (Group 17)
11.1117:00
Cimarrones de Sonora III
Chihuahua FC II
4
1
FT
Matchday 8 (Group 6)
11.1116:00
Fuerza Mazahua
Artesanos Metepec II
0
1
FT
Matchday 9 (Group 14)
11.1116:00
Deportivo Cimagol
Real Ánimas
1
6
FT
Matchday 9 (Group 16)
11.1116:00
Correcaminos UAT III
FC Santiago II
2
0
FT
Matchday 9 (Group 1)
11.1115:00
Boston Cancún
Deportivo Chetumal FC
2
1
FT
Matchday 8 (Group 6)
11.1101:00
Grupo Sherwood
Toluca II
1
1
FT
Matchday 8 (Group 8)
11.1101:00
Faraones Texcoco
Sport Street Soccer
4
1
FT
Matchday 8 (Group 17)
11.1100:00
Xolos de Hermosillo
Obson Dynamo
2
1
FT
Matchday 9 (Group 1)
10.1123:00
Felinos 48
Deportiva Venados II
2
0
FT
Matchday 8 (Group 7)
10.1122:30
Iguala
Selva Cañera
1
0
FT
Matchday 11 (Group 5)
10.1122:30
Arietes
Colegio Once México
0
0
FT
Matchday 8 (Group 8)
10.1122:15
Atlético Toltecas
Matamoros
4
0
FT
Matchday 8 (Group 6)
10.1121:00
Ciervos II
Estudiantes Atlacomulco
0
2
FT
Matchday 11 (Group 5)
10.1121:00
CH Fútbol Club
Héroes de Zaci
1
3
FT
Matchday 11 (Group 3)
10.1120:00
Ud. Golfo de México
Lobos Puebla
8
0
FT
Matchday 11 (Group 4)
10.1119:00
Marina
Cuervos Blancos
0
2
FT
Matchday 8 (Group 6)
10.1118:00
Atlante Chalco
Atlético Altamira
1
0
FT
Matchday 11 (Group 4)
10.1117:00
CeFor C. Blanco
Domínguez Osos
1
1
FT
Matchday 9 (Group 12)
10.1117:00
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Pabellón
2
3
FT
Matchday 11 (Group 4)
10.1117:00
Valle de Xico
Halcones de Rayón
1
1
FT
Matchday 9 (Group 13)
10.1117:00
Leones Negros III
Pro Training Camp
2
0
FT
Matchday 11 (Group 4)
10.1117:00
Aztecas AMF
Muxes
0
6
FT
10.1116:30
Atlético Mexicano
Oceanía
1
2
FT
10.1116:00
Juárez II
Novillos Neza
4
1
FT
Matchday 9 (Group 16)
10.1116:00
Tigres UANL II
Gallos Nuevo León
4
0
FT
Matchday 8 (Group 8)
10.1116:00
Pachuca CF III
Atlético Tulancingo
1
1
FT
Matchday 11 (Group 5)
10.1116:00
Halcones Zúñiga
Indep. Mexiquense
2
1
FT
Matchday 12 (Group 13)
08.1122:00
Salamanca Cuquío
Nacional Guadalajara
2
0
FT
Matchday 1 (Group 12)
08.1121:00
León GEN
Real Olmeca
4
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
08.1120:00
Los Ángeles
Conejos Tuxtepec
2
0
FT
Matchday 10 (Group 5)
08.1119:00
Cilesi
Arietes
1
3
FT
Matchday 10 (Group 4)
08.1117:00
Novillos Neza
Marina
1
1
FT
Matchday 10 (Group 10)
08.1117:00
Querétaro 3D
San Juan del Río
4
0
FT
Matchday 10 (Group 3)
08.1117:00
Toros Huatusco
Deportivo Albiazul
0
4
FT
Matchday 10 (Group 10)
08.1116:00
Inter de Querétaro II
San Miguel Inter
6
1
FT
08.1101:00
Estudiantes Querétaro
Fundadores
0
1
FT
Matchday 10 (Group 5)
07.1122:00
Cordobés
Sangre de Campeón
3
0
FT
Matchday 10 (Group 10)
07.1122:00
La Piedad Querétaro
Mayas Hunucmá
1
1
FT
07.1122:00
Mineros Querétaro
Inter Guanajuato
4
0
FT
Matchday 10 (Group 4)
07.1122:00
Oceanía
Aztecas AMF
2
0
FT
Matchday 10 (Group 5)
07.1121:30
Indep. Mexiquense
San José del Arenal
0
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
07.1121:00
Halcones de Rayón
FC Politécnico
2
0
FT
Matchday 10 (Group 3)
07.1121:00
Delfines UGM
Atlante Xalapa
3
0
FT
07.1121:00
Águila Azteca
Ud. Golfo de México
4
2
FT
07.1121:00
PDLA
Licántropos
4
1
FT
07.1121:00
Caballeros de Córdoba
Reales de Puebla
0
0
FT
Matchday 10 (Group 5)
07.1120:00
Ecatepec FC
Azucareros Tezonapa
1
1
FT
Matchday 6 (Group 16)
07.1119:00
Gallos Nuevo León
Saltillo Soccer
0
3
FT
Matchday 10 (Group 5)
07.1119:00
Héroes de Zaci
Club Unión
5
0
FT
Matchday 10 (Group 3)
07.1118:00
Guerreros de Puebla
Lobos Puebla
1
2
FT
07.1117:00
Unión M. Contreras
Tehuacán
1
0
FT
Matchday 10 (Group 4)
07.1117:00
Muxes
Valle de Xico
5
0
FT
07.1117:00
Aragón
CeFor C. Blanco
1
0
FT
Matchday 10 (Group 10)
07.1117:00
Titanes de Querétaro
Cañada CTM
1
0
FT
Matchday 10 (Group 4)
07.1117:00
Domínguez Osos
Atlético Mexicano
0
2
FT
Matchday 10 (Group 5)
07.1117:00
Colegio Once México
Halcones Zúñiga
1
2
FT
Matchday 10 (Group 4)
07.1116:00
Juárez II
Promodep Central
4
1
FT
Matchday 10 (Group 5)
07.1116:00
Cañoneros II
CH Fútbol Club
0
0
FT
Matchday 7 (Group 15)
06.1117:00
FuraMochis
Halcones de Nayarit
2
3
FT
Matchday 7 (Group 17)
06.1101:00
Obson Dynamo
CEPROFFA
3
1
FT
Matchday 8 (Group 12)
05.1122:30
Delfines de Abasolo
Necaxa II
1
0
FT
Matchday 7 (Group 11)
05.1122:00
La Piedad Imperial
H2O Purépechas
1
2
FT
Matchday 8 (Group 16)
05.1122:00
Irritilas
Saltillo Soccer
0
1
FT
Matchday 9 (Group 4)
05.1122:00
Álamos
Novillos Neza
1
1
FT
Matchday 9 (Group 15)
05.1122:00
Moncaro
Legado del Centenario
0
0
FT
Matchday 8 (Group 14)
05.1122:00
Charales Chapala
AFAR Manzanillo
0
0
FT
Matchday 9 (Group 9)
05.1122:00
Sultanes Tamazunchale
Atlético Huejutla
1
0
FT
Matchday 8 (Group 13)
05.1121:30
Nacional Guadalajara
Caja Oblatos II
1
0
FT
Matchday 8 (Group 2)
05.1121:30
Deportivo Soria
Cruz Azul Lagunas
1
2
FT
Matchday 9 (Group 9)
05.1121:00
Orgullo Surtam
Castores Gobrantacto
4
0
FT