4. liga (2023/2024)
0
1440 matches
Today's matches
Czech Republic : 4. liga
29.0309:00
Olympie Březová
SK Hřebeč
Preview
29.0309:15
Brandýs nad Labem
Louny
Preview
29.0309:15
SK Újezd Praha 4
Štětí
Preview
29.0309:15
Meteor Praha
Slaný
Preview
29.0309:15
Vratimov
Havířov
Preview
29.0309:15
Neratovice-Byškovice
Chomutov
Preview
29.0309:30
Slavičín
SK Baťov 1930
Preview
29.0309:30
FK Dobrovice
Čáslav
Preview
29.0309:30
TJ Spoje Praha
Velké Hamry
Preview
29.0310:00
Ždírec nad Doubravou
Velká Bíteš
Preview
29.0313:00
TJ Břidličná
Valašské Meziříčí
Preview
29.0313:00
Mariánské Lázně
FK Slavoj Český Krumlov
Preview
29.0313:00
Český Brod
Ostrov
Preview
29.0314:00
Holešov
Vsetín
Preview
29.0314:00
Viktorie Přerov
Nový Jičín
Preview
29.0314:00
Slavoj Polná
FK Pelhřimov
Preview
29.0314:00
SK Líšeň II
Velké Meziříčí
Preview
29.0314:00
Skaštice
HFK Olomouc
Preview
29.0314:00
Sokol Lanžhot
Žďár nad Sázavou
Preview
29.0315:00
Hlinsko
FK Pěnčín-Turnov
Preview
29.0315:30
Klatovy
Petřín Plzeň
Preview
Latest scores
Czech Republic : 4. liga
Matchday 18 (Division D)
24.0314:00
Žďár nad Sázavou
FK Pelhřimov
4
2
FT
Matchday 18 (Division F)
24.0314:00
FK Krnov
Valašské Meziříčí
1
1
FT
Matchday 18 (Division E)
24.0314:00
Kozlovice
Viktorie Přerov
5
1
FT
Matchday 18 (Division D)
24.0314:00
Stará Říše
Ždírec nad Doubravou
1
3
FT
Matchday 19 (Division A)
24.0314:00
Jindřichův Hradec
Rokycany
1
1
FT
Matchday 18 (Division D)
24.0314:00
Sokol Lanžhot
SK Líšeň II
2
0
FT
24.0314:00
Humpolec
Havlíčkův Brod
1
2
FT
Matchday 18 (Division E)
24.0314:00
HFK Olomouc
FC Kostelec na Hané
0
1
FT
Matchday 18 (Division F)
24.0314:00
Bospor Bohumín
Slavoj Olympia Bruntál
4
1
FT
24.0314:00
Beskyd Frenštát
TJ Břidličná
1
0
FT
24.0314:00
Bílovec
Vratimov
1
4
FT
Matchday 19 (Division C)
24.0314:00
Čáslav
Ústí nad Orlicí
0
3
FT
24.0314:00
Trutnov
RMSK Cidlina Novy Bydzov
0
0
FT
Matchday 19 (Division B)
24.0314:00
Louny
FK Admira Praha II
2
0
FT
Matchday 19 (Division C)
24.0314:00
Benátky nad Jizerou
Hlinsko
4
1
FT
24.0314:00
FK Pěnčín-Turnov
Kosmonosy
1
0
FT
Matchday 19 (Division A)
24.0309:30
Postponed POST
Postponed POST
TJ Jiskra Domažlice II
Doubravka
Matchday 18 (Division D)
24.0309:15
Velké Meziříčí
Sokol Tasovice
1
1
FT
24.0309:15
Zbrojovka Brno II
TJ Dálnice Speřice
2
0
FT
Matchday 18 (Division F)
24.0309:15
Havířov
Opava II
1
1
FT
Matchday 19 (Division B)
23.0315:00
Hvězda Cheb
Brandýs nad Labem
0
0
FT
Matchday 19 (Division C)
23.0314:00
Vysoké Mýto
FK Dobrovice
2
0
FT
Matchday 18 (Division E)
23.0314:00
Nový Jičín
FK Šternberk
0
0
FT
23.0314:00
Jiskra Rýmařov
Holešov
1
3
FT
23.0314:00
Vsetín
Tatran Všechovice
4
3
FT
Matchday 18 (Division F)
23.0314:00
TJ Unie Hlubina
Polanka nad Odrou
1
1
FT
Matchday 18 (Division E)
23.0314:00
Skaštice
Slavičín
1
2
FT
Matchday 18 (Division F)
23.0314:00
FK Jeseník
Vítkovice
0
2
FT
Matchday 18 (Division D)
23.0314:00
Vrchovina
Slavoj Polná
1
4
FT
23.0314:00
Velká Bíteš
Břeclav
2
1
FT
Matchday 18 (Division F)
23.0314:00
TJ Řepiště
Šumperk
1
0
FT
Matchday 18 (Division E)
23.0314:00
Bzenec
Strání
4
0
FT
Matchday 19 (Division B)
23.0314:00
Ostrov
SK Újezd Praha 4
2
2
FT
23.0314:00
Slaný
Olympie Březová
0
1
FT
Matchday 19 (Division A)
23.0314:00
Hořovicko
FK Komárov
1
0
FT
23.0314:00
Příbram II
Spartak Soběslav
3
2
FT
23.0314:00
FK Tachov
Otava Katovice
1
1
FT
Matchday 19 (Division C)
23.0309:30
Velké Hamry
FC Slavia Hradec Králové
3
2
FT
23.0309:15
MFK Chrudim II
TJ Spoje Praha
0
0
FT
Matchday 19 (Division A)
23.0309:15
Baník Sokolov
Mariánské Lázně
2
1
FT
23.0309:15
FK Slavoj Český Krumlov
Klatovy
4
0
FT
23.0309:15
Petřín Plzeň
Aritma Praha
1
1
FT
Matchday 19 (Division B)
23.0309:15
Štětí
TJ Sokol Nespeky
0
0
FT
23.0309:15
SK Hřebeč
Neratovice-Byškovice
1
3
FT
23.0309:15
Chomutov
Český Brod
2
0
FT
Matchday 19 (Division C)
23.0309:15
Benešov
Letohrad
3
0
FT
Matchday 19 (Division B)
23.0309:15
Kladno
Meteor Praha
4
1
FT
Matchday 18 (Division E)
22.0317:30
SK Baťov 1930
Nové Sady
3
3
FT
Matchday 17 (Division D)
17.0314:00
Slavoj Polná
Humpolec
2
1
FT
Matchday 17 (Division F)
17.0314:00
Slavoj Olympia Bruntál
FK Jeseník
2
2
FT
Matchday 17 (Division D)
17.0314:00
TJ Dálnice Speřice
Velké Meziříčí
0
2
FT
Matchday 18 (Division C)
17.0314:00
Hlinsko
Velké Hamry
1
2
FT
Matchday 17 (Division D)
17.0314:00
FK Pelhřimov
Vrchovina
1
1
FT
17.0314:00
Sokol Tasovice
Sokol Lanžhot
1
3
FT
17.0314:00
Ždírec nad Doubravou
Zbrojovka Brno II
1
4
FT
17.0314:00
SK Líšeň II
Žďár nad Sázavou
1
0
FT
Matchday 17 (Division F)
17.0314:00
Polanka nad Odrou
Havířov
0
0
FT
Matchday 17 (Division E)
17.0314:00
Strání
Nový Jičín
3
0
FT
17.0314:00
FC Kostelec na Hané
Vsetín
4
3
FT
17.0314:00
Tatran Všechovice
Jiskra Rýmařov
2
1
FT
Matchday 17 (Division F)
17.0314:00
Šumperk
TJ Unie Hlubina
1
4
FT
Matchday 18 (Division C)
17.0310:00
TJ Spoje Praha
FC Slavia Hradec Králové
1
3
FT
Matchday 18 (Division B)
17.0309:15
Meteor Praha
Louny
5
0
FT
Matchday 17 (Division F)
17.0309:15
Opava II
Bílovec
2
1
FT
16.0315:30
Vítkovice
FK Krnov
0
0
FT
Matchday 18 (Division B)
16.0315:00
Hvězda Cheb
Štětí
0
0
FT
16.0314:00
Olympie Březová
Kladno
0
3
FT
16.0314:00
TJ Sokol Nespeky
Ostrov
2
0
FT
16.0314:00
Český Brod
SK Hřebeč
4
2
FT
Matchday 17 (Division F)
16.0314:00
Valašské Meziříčí
Beskyd Frenštát
2
1
FT
Matchday 18 (Division C)
16.0314:00
RMSK Cidlina Novy Bydzov
Čáslav
0
0
FT
Matchday 18 (Division A)
16.0314:00
FK Tachov
Příbram II
0
0
FT
16.0314:00
Spartak Soběslav
Jindřichův Hradec
0
0
FT
16.0314:00
Otava Katovice
Mariánské Lázně
1
0
FT
Matchday 17 (Division E)
16.0314:00
Nové Sady
Skaštice
0
0
FT
16.0314:00
Viktorie Přerov
SK Baťov 1930
2
0
FT
16.0314:00
FK Šternberk
Kozlovice
0
3
FT
Matchday 18 (Division A)
16.0314:00
Klatovy
Baník Sokolov
1
3
FT
Matchday 17 (Division E)
16.0314:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Holešov
Bzenec
Matchday 18 (Division C)
16.0314:00
MFK Chrudim II
Trutnov
6
1
FT
16.0314:00
Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto
2
1
FT
16.0314:00
FK Dobrovice
Benešov
1
0
FT
Matchday 18 (Division A)
16.0314:00
Doubravka
Petřín Plzeň
2
2
FT
16.0314:00
Rokycany
Hořovicko
4
1
FT
Matchday 17 (Division F)
16.0313:30
TJ Břidličná
TJ Řepiště
2
1
FT
Matchday 18 (Division B)
16.0313:00
Brandýs nad Labem
FK Admira Praha II
2
0
FT
Matchday 17 (Division E)
16.0309:30
Slavičín
HFK Olomouc
3
2
FT
Matchday 18 (Division A)
16.0309:30
FK Komárov
TJ Jiskra Domažlice II
3
1
FT
Matchday 18 (Division C)
16.0309:30
Kosmonosy
Benátky nad Jizerou
3
0
FT
16.0309:15
Letohrad
FK Pěnčín-Turnov
0
2
FT
Matchday 18 (Division B)
16.0309:15
SK Újezd Praha 4
Chomutov
0
1
FT
16.0309:15
Neratovice-Byškovice
Slaný
0
2
FT
Matchday 17 (Division D)
16.0309:15
Havlíčkův Brod
Velká Bíteš
0
0
FT
16.0309:15
Břeclav
Stará Říše
0
2
FT
Matchday 17 (Division F)
16.0309:15
Vratimov
Bospor Bohumín
2
4
FT
Matchday 18 (Division A)
16.0309:15
Aritma Praha
FK Slavoj Český Krumlov
0
0
FT
Matchday 17 (Division C)
10.0313:30
Benátky nad Jizerou
Letohrad
4
1
FT
10.0313:30
Trutnov
TJ Spoje Praha
3
1
FT
Matchday 16 (Division F)
10.0313:30
Bospor Bohumín
Opava II
1
0
FT
10.0313:30
Bílovec
Polanka nad Odrou
1
4
FT