SFV Cup (2023/2024)
0
104 matches
Latest scores
Austria : SFV Cup
Semi-finals
16.0417:30
Kuchl
TSV St. Johann
4
1
FT
16.0416:30
Grödig
Pinzgau Saalfelden
1
1
FT
Quarter-finals
03.0417:00
Neumarkt
Kuchl
1
2
FT
02.0415:30
USK Hof
Grödig
1
4
FT
02.0415:15
ÖTSU Henndorf
Pinzgau Saalfelden
2
6
FT
01.0413:00
Anif
TSV St. Johann
1
4
FT
4th Round
13.0917:00
Neumarkt
Seekirchen
1
0
FT
13.0916:45
SV Schwarzach
Pinzgau Saalfelden
0
3
FT
13.0915:30
USK Hof
USK St. Michael
2
2
FT
13.0915:30
USC Faistenau
Kuchl
0
2
FT
13.0915:30
SC Mittersill
ÖTSU Henndorf
0
3
FT
12.0916:30
Grödig
Siezenheim
4
0
FT
12.0916:30
USK Gneis
TSV St. Johann
1
4
FT
12.0915:15
Anif
Thalgau
2
0
FT
3rd Round
30.0818:00
USV Zederhaus
USK Hof
1
3
FT
30.0817:30
USK Rauris
Siezenheim
0
2
FT
30.0817:30
USK St. Koloman
Kuchl
2
8
FT
30.0817:00
Bramberg
Pinzgau Saalfelden
0
3
FT
30.0816:00
SC Leogang
Seekirchen
0
6
FT
30.0816:00
USK St. Michael
SC Mühlbach / Pzg.
5
0
FT
30.0816:00
USC Faistenau
Wals-Grünau
4
3
FT
30.0815:45
USK Gneis
Bergheim
5
3
FT
30.0815:00
ÖTSU Henndorf
Bürmoos
2
2
FT
29.0817:15
SV Schwarzach
SC Tamsweg
1
0
FT
29.0817:00
Puch
Anif
0
3
FT
29.0816:30
USK Muhr
Neumarkt
2
4
FT
29.0816:30
Grödig
Bischofshofen
3
1
FT
29.0816:00
Thalgau
Austria Salzburg
4
3
FT
15.0815:00
SC Mittersill
Altenmarkt
1
1
FT
15.0814:00
USC Neukirchen / Grv.
TSV St. Johann
0
5
FT
2nd Round
31.0717:30
USK Rauris
USV Stuhlfelden
1
0
FT
29.0715:00
SV Anthering
Puch
1
1
FT
29.0715:00
SSC Großgmain
Neumarkt
0
12
FT
29.0715:00
USK Gneis
FC St. Martin / T.
10
0
FT
29.0715:00
Siezenheim
Eugendorf
3
1
FT
29.0715:00
Heeres SV Wals
Bergheim
2
2
FT
29.0715:00
SK Strobl
USK St. Koloman
0
2
FT
29.0715:00
SU Abtenau
Kuchl
0
4
FT
29.0715:00
ÖTSU Oberhofen
Bürmoos
0
5
FT
29.0715:00
USK St. Michael
FC St. Veit im Pongau
6
0
FT
29.0715:00
USV Elixhausen
USK Hof
1
4
FT
29.0714:00
Adnet
Grödig
1
4
FT
29.0712:00
USV Plainfeld
Thalgau
1
1
FT
28.0717:30
USK Maishofen
SC Leogang
2
8
FT
28.0717:00
Seekirchen
Straßwalchen
4
1
FT
28.0716:30
USC Faistenau
UFC Hallein
3
2
FT
28.0716:00
USC Abersee
Anif
0
3
FT
27.0717:00
UFC Bad Vigaun
ÖTSU Henndorf
0
3
FT
26.0717:30
USV Zederhaus
USC Flachau
1
1
FT
26.0717:30
UFC Radstadt
Altenmarkt
1
4
FT
26.0717:00
SG Uttendorf / Niedernsill
SC Mühlbach / Pzg.
0
5
FT
26.0717:00
USC Mauterndorf
SC Tamsweg
0
2
FT
26.0717:00
SV Mühlbach / Hkg.
SV Schwarzach
0
3
FT
26.0716:30
SK Bruck
USC Neukirchen / Grv.
0
2
FT
26.0716:00
SC Wald-Königsleiten
SC Mittersill
0
2
FT
26.0716:00
USV Hollersbach
Bramberg
2
4
FT
1st Round
25.0717:30
USK Maishofen
UFC Dienten
4
1
FT
2nd Round
25.0717:00
USK Muhr
USC Mariapfarr
3
2
FT
1st Round
23.0716:30
FC Zell am See
SC Mittersill
3
5
FT
23.0713:30
SK Bruck
USK Piesendorf
5
3
FT
23.0712:00
UFC Croatia Salzburg
SV Anthering
1
3
FT
22.0717:00
UFC St. Martin / L.
SC Leogang
0
1
FT
22.0716:00
USC Saalbach-Hinterglemm
USV Hollersbach
1
3
FT
22.0716:00
USK Gneis
ATSV Salzburg
6
2
FT
22.0716:00
USV Scheffau
Seekirchen
0
6
FT
22.0715:00
Heeres SV Wals
Golling
3
3
FT
22.0715:00
USV Fuschl
Siezenheim
0
8
FT
22.0715:00
SV Lend
USC Neukirchen / Grv.
1
6
FT
22.0715:00
SV Mühlbach / Hkg.
SC Pfarrwerfen
3
2
FT
22.0715:00
USV Zederhaus
Filzmoos / Hüttau
5
2
FT
22.0715:00
Wagrain / Kleinarl
USC Mariapfarr
3
8
FT
22.0715:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
UFC Bad Vigaun
ASV Taxham
22.0715:00
1. Oberndorfer SK
USK St. Koloman
2
3
FT
22.0715:00
UFC Maria Alm
Bramberg
2
3
FT
22.0715:00
SC Wald-Königsleiten
SK Lenzing
2
1
FT
22.0715:00
USV Stuhlfelden
FC Kaprun
3
2
FT
22.0715:00
SSC Großgmain
USC Mattsee
1
0
FT
22.0715:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lieferinger SV
USV Elixhausen
22.0715:00
USK Obertrum
Anif
1
5
FT
22.0715:00
USV Schleedorf
FC St. Martin / T.
1
5
FT
22.0715:00
1. Salzburger SK 1919
SU Abtenau
1
3
FT
22.0715:00
SV Konkordiahütte-Tenneck
FC St. Veit im Pongau
1
4
FT
22.0715:00
USV Dorfgastein
Altenmarkt
0
5
FT
22.0714:00
USV 1960 Berndorf
UFC Hallein
3
4
FT
22.0713:30
USV Koppl
ÖTSU Henndorf
2
6
FT
22.0711:00
USC Flachau
UFC Eben
4
1
FT
21.0717:30
USC Mauterndorf
FC Bad Gastein
3
1
FT
21.0717:15
SC Bad Hofgastein
SV Schwarzach
1
1
FT
21.0717:00
ASV Salzburg
Grödig
0
4
FT
21.0717:00
FC Annaberg-Lungötz
USC Abersee
1
4
FT
21.0717:00
USK Elsbethen
Kuchl
0
10
FT
21.0717:00
USV Hüttschlag
SC Tamsweg
1
3
FT
21.0717:00
Hallwang
Bergheim
1
3
FT
21.0717:00
USV Lamprechtshausen
Bürmoos
0
3
FT
21.0716:45
TSV Unken
SC Mühlbach / Pzg.
2
3
FT
21.0716:30
SG Perwang / Michaelbeuern
Straßwalchen
0
5
FT
21.0716:30
UFC Leopoldskron-Moos
USK Hof
1
2
FT
21.0716:30
USK Muhr
USV Großarl
3
0
FT
21.0716:30
USV Köstendorf
Eugendorf
1
1
FT
21.0716:30
USV Plainfeld
Salzburger AK
2
1
FT