Third League (2023/2024)
0
1181 matches
Latest scores
Bulgaria : Third League
Matchday 8 (Northwest)
30.0914:00
Juventus Malchika
Dunav Lom
1
2
FT
30.0914:00
Partizan
Lokomotiv Mezdra
5
1
FT
Matchday 10 (Southeast)
30.0914:00
Gigant Saedinenie
Nesebar
2
1
FT
30.0914:00
Levski Karlovo
Rozova dolina
0
2
FT
30.0914:00
Zagorets
Karnobat
5
0
FT
Matchday 8 (Northeast)
30.0913:00
Riltsi
Lokomotiv Ruse
7
2
FT
30.0913:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Fratria
Volov Shumen
30.0913:00
Septemvri Tervel
FK Kubrat
1
0
FT
30.0913:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sportist G.Toshevo
Svetkavitsa Tg
29.0913:00
Ludogorets III
Spartak Varna II
5
2
FT
Matchday 9 (Southeast)
27.0915:00
Sozopol
PFK Spartak 1947 Plovdiv
0
1
FT
27.0914:00
Sayana Haskovo
Gigant Saedinenie
1
1
FT
27.0914:00
Nesebar
Sekirovo
3
0
FT
27.0914:00
Yambol 1915
Levski Karlovo
4
3
FT
27.0914:00
Sokol Markovo
FK Sliven
5
2
FT
27.0914:00
Botev Plovdiv II
Lokomotiv Plovdiv II
1
2
FT
27.0914:00
Atletik Kuklen
Zagorets
1
1
FT
27.0914:00
Karnobat
Rozova dolina
1
0
FT
27.0914:00
Beroe II
Asenovets
0
3
FT
27.0914:00
Rodopa Smolyan
Dimitrovgrad
1
2
FT
Matchday 5 (Northeast)
24.0914:00
FK Dunav ot Ruse II
Ustrem Donchevo
2
0
FT
Matchday 7 (Northwest)
24.0914:00
Etar VT II
Sevlievo
2
1
FT
Matchday 7 (Northeast)
24.0914:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FK Dunav ot Ruse II
Sportist G.Toshevo
24.0914:00
Lokomotiv Ruse
Benkovski Isperih
1
6
FT
24.0914:00
FK Kubrat
Chernolomets 1919
0
2
FT
Matchday 7 (Northwest)
24.0914:00
Lokomotiv Mezdra
Vihar Slavyanovo
0
2
FT
Matchday 8 (Southeast)
24.0914:00
Lokomotiv Plovdiv II
Rodopa Smolyan
1
0
FT
24.0914:00
PFK Spartak 1947 Plovdiv
Yambol 1915
7
0
FT
Matchday 7 (Northeast)
23.0914:00
Septemvri Tervel
Dorostol
3
0
FT
23.0914:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Volov Shumen
Ustrem Donchevo
Matchday 8 (Southeast)
23.0914:00
Levski Karlovo
Karnobat
4
1
FT
23.0914:00
Rozova dolina
Atletik Kuklen
3
1
FT
Matchday 10 (Southwest)
23.0914:00
Kyustendil
Rilski sportist
4
1
FT
Matchday 8 (Southeast)
23.0914:00
Zagorets
Botev Plovdiv II
1
2
FT
23.0914:00
Dimitrovgrad
Sokol Markovo
1
2
FT
23.0914:00
FK Sliven
Nesebar
1
6
FT
23.0914:00
Gigant Saedinenie
Beroe II
4
2
FT
23.0914:00
Asenovets
Sozopol
2
2
FT
Matchday 7 (Northeast)
23.0914:00
Spartak Varna II
Riltsi
2
1
FT
Matchday 8 (Southeast)
23.0914:00
Sekirovo
Sayana Haskovo
0
2
FT
Matchday 7 (Northeast)
23.0914:00
Svetkavitsa Tg
Fratria
2
2
FT
Matchday 7 (Northwest)
23.0914:00
Akademik Svishtov
Partizan
4
0
FT
Matchday 10 (Southwest)
23.0914:00
Vihren
Kostinbrod
1
0
FT
23.0914:00
Bansko
Botev Ihtiman
1
1
FT
23.0914:00
Minyor Pernik
Hebar II
3
1
FT
23.0914:00
Slivnishki geroy
Oborishte
1
0
FT
23.0914:00
Septemvri Sofia II
Pirin Razlog
3
0
FT
23.0914:00
FK CSKA 1948 Sofia III
PFK Slavia 1913 II
3
1
FT
23.0914:00
Balkan Botevgrad
PFC CSKA Sofia II
0
3
FT
Matchday 7 (Northeast)
23.0914:00
PFK Cherno more Varna II
Ludogorets III
0
0
FT
Matchday 7 (Northwest)
23.0914:00
OFK Levski
Yantra Polski Trambesh
0
1
FT
23.0914:00
Botev Vratsa II
Pavlikeni
1
2
FT
23.0914:00
Lokomotiv GO
Juventus Malchika
10
0
FT
23.0914:00
Dunav Lom
Drenovets
4
0
FT
Matchday 10 (Southwest)
23.0912:00
PFK Levski Sofia II
Vitosha Bistritsa
0
1
FT
22.0914:00
Septemvri Simitli
Chavdar Etropole
4
2
FT
Matchday 6 (Southeast)
20.0914:30
Dimitrovgrad
Sayana Haskovo
2
0
FT
Matchday 1 (Northeast)
20.0914:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Volov Shumen
PFK Cherno more Varna II
Matchday 6 (Southeast)
20.0914:00
Asenovets
PFK Spartak 1947 Plovdiv
0
4
FT
Matchday 4 (Northeast)
20.0914:00
Ludogorets III
FK Dunav ot Ruse II
6
1
FT
Matchday 6 (Southeast)
20.0914:00
Lokomotiv Plovdiv II
Nesebar
3
5
FT
Matchday 7 (Southwest)
20.0914:00
Kyustendil
Vihren
1
2
FT
Matchday 9 (Southwest)
18.0914:00
PFC CSKA Sofia II
PFK Levski Sofia II
1
0
FT
Matchday 7 (Southeast)
17.0914:00
Botev Plovdiv II
Rozova dolina
0
2
FT
Matchday 9 (Southwest)
17.0914:00
Vitosha Bistritsa
Kostinbrod
0
1
FT
Matchday 6 (Northeast)
17.0914:00
Ustrem Donchevo
Svetkavitsa Tg
5
1
FT
17.0914:00
Chernolomets 1919
Septemvri Tervel
0
1
FT
Matchday 7 (Southeast)
17.0914:00
PFK Spartak 1947 Plovdiv
Levski Karlovo
3
2
FT
16.0915:00
Sozopol
Gigant Saedinenie
3
2
FT
Matchday 6 (Northeast)
16.0914:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sportist G.Toshevo
FK Kubrat
Matchday 9 (Southwest)
16.0914:00
Pirin Razlog
Slivnishki geroy
0
1
FT
16.0914:00
Hebar II
Septemvri Sofia II
1
0
FT
16.0914:00
Chavdar Etropole
Minyor Pernik
0
1
FT
16.0914:00
Rilski sportist
Septemvri Simitli
3
2
FT
Matchday 6 (Northeast)
16.0914:00
Dorostol
Lokomotiv Ruse
2
1
FT
Matchday 9 (Southwest)
16.0914:00
Bansko
Vihren
1
2
FT
16.0914:00
Oborishte
FK CSKA 1948 Sofia III
3
1
FT
Matchday 6 (Northeast)
16.0914:00
Fratria
FK Dunav ot Ruse II
3
0
FT
16.0914:00
Benkovski Isperih
Spartak Varna II
0
1
FT
Matchday 6 (Northwest)
16.0914:00
Pavlikeni
Boruna Tsareva livada
1
0
FT
Matchday 7 (Southeast)
16.0914:00
Beroe II
Sekirovo
3
0
FT
Matchday 6 (Northeast)
16.0914:00
Riltsi
PFK Cherno more Varna II
1
1
FT
Matchday 7 (Southeast)
16.0914:00
Atletik Kuklen
Karnobat
4
1
FT
Matchday 6 (Northwest)
16.0914:00
Partizan
OFK Levski
3
0
FT
16.0914:00
Drenovets
Lokomotiv GO
3
5
FT
16.0914:00
Yantra Polski Trambesh
Dunav Lom
1
4
FT
16.0914:00
Juventus Malchika
Etar VT II
0
1
FT
16.0914:00
Sevlievo
Botev Vratsa II
1
0
FT
Matchday 6 (Northeast)
16.0914:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ludogorets III
Volov Shumen
Matchday 7 (Southeast)
16.0914:00
Nesebar
Dimitrovgrad
1
1
FT
16.0914:00
Rodopa Smolyan
Zagorets
1
0
FT
16.0914:00
Sokol Markovo
Lokomotiv Plovdiv II
1
4
FT
16.0914:00
Sayana Haskovo
FK Sliven
9
0
FT
16.0914:00
Yambol 1915
Asenovets
1
3
FT
Matchday 9 (Southwest)
15.0914:00
Botev Ihtiman
Kyustendil
1
2
FT
15.0914:00
PFK Slavia 1913 II
Balkan Botevgrad
1
2
FT
Matchday 6 (Northwest)
14.0914:00
Vihar Slavyanovo
Akademik Svishtov
1
2
FT
Matchday 6 (Southeast)
10.0914:00
Karnobat
Botev Plovdiv II
2
1
FT
Matchday 5 (Northeast)
10.0914:00
Spartak Varna II
Lokomotiv Ruse
6
1
FT
Matchday 5 (Northwest)
09.0914:15
Botev Vratsa II
Juventus Malchika
3
0
FT