Paraense A (2013/2014)
0
98 matches
Latest scores
Brazil : Paraense A
Championship - Finals
08.0619:00
Remo
Paysandu
0
2
FT
04.0623:30
Paysandu
Remo
1
4
FT
2nd Phase - Finals
28.0523:30
Paysandu
Remo
3
3
FT
22.0523:30
Remo
Paysandu
2
2
FT
2nd Phase - Semi-finals
07.0523:30
Paysandu
São Francisco PA
3
0
FT
01.0519:00
Remo
Independente PA
4
0
FT
29.0423:30
São Francisco PA
Paysandu
0
1
FT
20.0420:00
Independente PA
Remo
3
0
FT
Matchday 7 (2nd Phase)
13.0419:00
Cametá
Independente PA
0
2
FT
13.0419:00
Gavião
AA Santa Cruz de Cuiarana
3
3
FT
13.0419:00
Remo
Paragominas
2
1
FT
13.0419:00
São Francisco PA
Paysandu
1
1
FT
Matchday 6 (2nd Phase)
06.0420:00
São Francisco PA
Paragominas
2
1
FT
06.0419:00
Gavião
Remo
1
2
FT
05.0421:00
Paysandu
Independente PA
3
1
FT
05.0418:30
AA Santa Cruz de Cuiarana
Cametá
0
0
FT
Matchday 2 (2nd Phase)
02.0423:30
Remo
Independente PA
3
0
FT
Matchday 5 (2nd Phase)
30.0319:00
Paysandu
Remo
0
0
FT
29.0323:30
Paragominas
Gavião
1
0
FT
29.0323:30
Cametá
São Francisco PA
3
2
FT
29.0320:00
Independente PA
AA Santa Cruz de Cuiarana
2
3
FT
Matchday 4 (2nd Phase)
26.0323:30
Remo
São Francisco PA
1
1
FT
26.0323:30
Paragominas
AA Santa Cruz de Cuiarana
2
1
FT
26.0323:30
Independente PA
Gavião
1
0
FT
26.0323:30
Cametá
Paysandu
0
3
FT
Matchday 3 (2nd Phase)
22.0320:00
Independente PA
São Francisco PA
2
0
FT
19.0323:30
Paysandu
Paragominas
2
0
FT
19.0323:30
AA Santa Cruz de Cuiarana
Remo
3
3
FT
19.03
Gavião
Cametá
1
1
FT
Matchday 2 (2nd Phase)
15.0323:30
Paragominas
Cametá
2
3
FT
15.0319:30
São Francisco PA
Gavião
3
1
FT
13.0323:30
AA Santa Cruz de Cuiarana
Paysandu
2
4
FT
Matchday 1 (2nd Phase)
06.0323:30
Cametá
Remo
2
2
FT
06.0323:30
Independente PA
Paragominas
2
1
FT
06.0323:30
São Francisco PA
AA Santa Cruz de Cuiarana
2
0
FT
05.03
Gavião
Paysandu
2
2
FT
1st Phase - Finals
23.0219:00
Remo
Paysandu
1
1
FT
16.0219:00
Paysandu
Remo
0
0
FT
1st Phase - Semi-finals
09.0219:00
Remo
Cametá
4
1
FT
08.0219:00
Paysandu
Paragominas
2
2
FT
06.0223:30
Cametá
Remo
0
2
FT
05.0223:30
Paragominas
Paysandu
1
1
FT
Matchday 7 (1st Phase)
02.0219:00
Independente PA
Cametá
1
1
FT
02.0219:00
AA Santa Cruz de Cuiarana
Gavião
2
2
FT
02.0219:00
Paragominas
Remo
1
0
FT
02.0219:00
Paysandu
São Francisco PA
6
0
FT
Matchday 6 (1st Phase)
30.0123:30
Independente PA
Paysandu
2
1
FT
29.0123:30
Remo
Gavião
4
0
FT
29.0123:30
Cametá
AA Santa Cruz de Cuiarana
3
1
FT
29.0123:30
Paragominas
São Francisco PA
3
3
FT
Matchday 5 (1st Phase)
26.0120:00
São Francisco PA
Cametá
1
0
FT
26.0119:00
Remo
Paysandu
1
2
FT
26.0119:00
Gavião
Paragominas
1
1
FT
26.0118:30
AA Santa Cruz de Cuiarana
Independente PA
1
1
FT
Matchday 4 (1st Phase)
22.0123:30
São Francisco PA
Remo
1
1
FT
22.0123:30
Gavião
Independente PA
1
1
FT
22.0123:30
Paysandu
Cametá
0
1
FT
22.0118:30
AA Santa Cruz de Cuiarana
Paragominas
1
2
FT
Matchday 3 (1st Phase)
19.0120:00
Paragominas
Paysandu
2
2
FT
19.0120:00
São Francisco PA
Independente PA
0
0
FT
19.0119:00
Cametá
Gavião
0
0
FT
19.0119:00
Remo
AA Santa Cruz de Cuiarana
2
1
FT
Matchday 2 (1st Phase)
16.0123:30
Cametá
Paragominas
1
0
FT
16.0123:30
Independente PA
Remo
0
2
FT
15.0123:30
Gavião
São Francisco PA
1
1
FT
15.0123:30
Paysandu
AA Santa Cruz de Cuiarana
3
1
FT
Matchday 1 (1st Phase)
13.0123:30
Remo
Cametá
2
1
FT
12.0120:00
Paragominas
Independente PA
0
0
FT
12.0119:00
Paysandu
Gavião
2
1
FT
12.0118:30
AA Santa Cruz de Cuiarana
São Francisco PA
0
0
FT
Matchday 7 (Preliminary Round)
07.1218:30
Independente PA
Gavião
0
2
FT
07.1218:30
Tuna Luso
Castanhal
1
1
FT
07.1218:30
Águia de Marabá
Time Negra CC
5
2
FT
07.1218:30
São Raimundo
Parauapebas
2
1
FT
Matchday 6 (Preliminary Round)
01.1220:00
São Raimundo
Águia de Marabá
3
0
FT
01.1220:00
Parauapebas
Castanhal
1
0
FT
01.1212:30
Tuna Luso
Independente PA
0
1
FT
30.1118:30
Time Negra CC
Gavião
1
1
FT
Matchday 5 (Preliminary Round)
24.1119:00
Parauapebas
Time Negra CC
4
1
FT
23.11
Castanhal
Águia de Marabá
4
2
FT
23.1122:00
Gavião
Tuna Luso
2
1
FT
21.11
Independente PA
São Raimundo
2
1
FT
Matchday 4 (Preliminary Round)
17.1119:00
Castanhal
Gavião
0
2
FT
17.1118:30
Time Negra CC
Independente PA
2
3
FT
17.1112:30
Tuna Luso
São Raimundo
0
0
FT
16.1122:00
Águia de Marabá
Parauapebas
4
1
FT
Matchday 3 (Preliminary Round)
13.11
Parauapebas
Tuna Luso
2
1
FT
13.11
Gavião
São Raimundo
0
0
FT
13.11
Independente PA
Águia de Marabá
1
2
FT
13.1118:30
Time Negra CC
Castanhal
1
1
FT
Matchday 2 (Preliminary Round)
10.1119:00
Gavião
Parauapebas
1
0
FT
09.11
São Raimundo
Time Negra CC
1
1
FT
09.11
Castanhal
Independente PA
1
2
FT
09.1122:00
Águia de Marabá
Tuna Luso
3
0
FT
Matchday 1 (Preliminary Round)
05.11
São Raimundo
Castanhal
2
1
FT
03.1119:00
Parauapebas
Independente PA
1
3
FT
03.1112:30
Tuna Luso
Time Negra CC
0
0
FT
02.1122:00
Águia de Marabá
Gavião
1
1
FT