Third Amateur Division (2013/2014)
0
960 matches
Latest scores
Belgium : Third Amateur Division
Matchday 3 (Group C)
30.0818:00
Sint-Lenaarts
Koninklijke Lyra TSV
3
0
FT
Matchday 1 (Group D)
28.0818:30
UR Namur
Longlier
1
0
FT
Matchday 1 (Group C)
28.0818:30
Belisia Bilzen
Witgoor Sport
0
2
FT
Matchday 2 (Group A)
28.0818:00
Olympic Molensport Ingelmunster
SK Eernegem
2
1
FT
Matchday 1 (Group B)
28.0818:00
Olympia Wijgmaal
Léopold
0
4
FT
28.0818:00
Koninklijke Wolvertem SC
SK Terjoden-Welle
3
1
FT
Matchday 1 (Group C)
28.0817:30
Koninklijk Excelsior SK Leopoldsburg
KSK Bree
0
0
FT
Matchday 2 (Group A)
28.0817:30
Westhoek
Toekomst Menen
1
2
FT
Matchday 1 (Group B)
28.0816:30
KFC Duffel
FC Pepingen
2
0
FT
Matchday 1 (Group A)
28.0816:30
Renaissance Mons 44
Ronse
2
0
FT
Matchday 1 (Group B)
28.0816:30
Eendracht Zele
Berlare
2
0
FT
Matchday 2 (Group D)
26.0818:30
Liège
US Givry
1
1
FT
Matchday 2 (Group A)
25.0816:30
Binche
Olympic Charleroi
1
1
FT
Matchday 2 (Group D)
25.0816:00
Onhaye
Hamoir
1
0
FT
Matchday 2 (Group A)
25.0815:00
Ronse
Harelbeke
2
2
FT
Matchday 2 (Group D)
25.0813:00
Solières Sport
FC Tilleur
4
2
FT
Matchday 2 (Group B)
25.0813:00
Koninklijke Olympia VC Sterrebeek
Olympia Wijgmaal
3
1
FT
Matchday 2 (Group C)
25.0813:00
Witgoor Sport
Koninklijke Lutlommel VV
0
3
FT
Matchday 2 (Group B)
25.0813:00
RFC Wetteren
Thor Kokerij Meldert
2
1
FT
25.0813:00
BX Brussels
Ganshoren
4
1
FT
Matchday 2 (Group A)
25.0813:00
Racing Club Charleroi-Couillet-Fleurus
Acren-Lessines
0
5
FT
25.0813:00
Racing Waregem
Sint-Eloois-Winkel
0
1
FT
Matchday 2 (Group C)
25.0813:00
KFC Sint-Job
Tienen
2
0
FT
Matchday 2 (Group A)
25.0813:00
Gullegem
Sassport Boezinge
3
1
FT
Matchday 2 (Group C)
25.0813:00
KSK Bree
Vosselaar
2
1
FT
Matchday 2 (Group D)
24.0818:00
Couvin-Mariembourg
UR Namur
1
0
FT
24.0818:00
Longlier
Royal Spa FC
3
1
FT
Matchday 2 (Group C)
24.0818:00
Zwarte Leeuw
K. Overpeltse VV
1
3
FT
Matchday 2 (Group D)
24.0818:00
Meux
Royal Entente Bertrigeoise
2
1
FT
Matchday 2 (Group C)
24.0817:30
Hades
Belisia Bilzen
2
0
FT
24.0817:30
City Pirates Antwerpen
Koninklijke Lyra TSV
1
0
FT
Matchday 2 (Group B)
24.0817:30
Berlare
KFC Sporting Sint-Gillis Waas
5
4
FT
Matchday 2 (Group C)
24.0817:30
Esperanza Pelt
Sint-Lenaarts
2
0
FT
Matchday 2 (Group A)
24.0816:00
RSC Templeuvois
Renaissance Mons 44
5
0
FT
Matchday 2 (Group B)
24.0816:00
SK Terjoden-Welle
KSK Halle
4
0
FT
Matchday 2 (Group D)
24.0816:00
RFC Turkania Faymonville
Arlon
0
0
FT
Matchday 1 (Group B)
21.0818:30
Thor Kokerij Meldert
Koninklijke Olympia VC Sterrebeek
2
1
FT
Matchday 1 (Group A)
21.0817:30
Toekomst Menen
Gullegem
2
1
FT
Matchday 1 (Group B)
21.0817:00
Ganshoren
Tempo Overijse
1
1
FT
Matchday 1 (Group C)
21.0816:45
Vosselaar
Esperanza Pelt
2
1
FT
21.0816:45
Koninklijke Lyra TSV
Zwarte Leeuw
1
2
FT
Matchday 1 (Group A)
21.0816:30
Sint-Eloois-Winkel
Westhoek
2
1
FT
21.0816:30
Olympic Charleroi
Olympic Molensport Ingelmunster
0
0
FT
Matchday 1 (Group D)
21.0816:30
R. Wallonia Walhain
RFC Turkania Faymonville
4
0
FT
18.0813:00
Hamoir
Solières Sport
1
2
FT
18.0813:00
Royal Spa FC
Onhaye
1
1
FT
Matchday 1 (Group A)
18.0813:00
SK Eernegem
Racing Club Charleroi-Couillet-Fleurus
5
0
FT
Matchday 1 (Group D)
18.0813:00
US Givry
Aywaille
2
0
FT
Matchday 1 (Group B)
18.0813:00
KSK Halle
RFC Wetteren
1
3
FT
Matchday 1 (Group A)
18.0813:00
Acren-Lessines
Racing Waregem
1
1
FT
18.0813:00
Sassport Boezinge
RSC Templeuvois
0
0
FT
Matchday 1 (Group C)
18.0813:00
Koninklijke Lutlommel VV
KFC Sint-Job
1
3
FT
18.0813:00
Tienen
Koninkliijke Vlijtingen Vlug en Vrij
1
1
FT
Matchday 1 (Group A)
18.0813:00
Harelbeke
Binche
4
0
FT
Matchday 1 (Group D)
17.0818:00
Arlon
Meux
0
2
FT
17.0818:00
Royal Entente Bertrigeoise
Couvin-Mariembourg
0
1
FT
Matchday 1 (Group C)
17.0818:00
K. Overpeltse VV
Hades
1
3
FT
17.0817:30
Sint-Lenaarts
City Pirates Antwerpen
1
3
FT
Matchday 1 (Group B)
17.0816:30
KFC Sporting Sint-Gillis Waas
BX Brussels
1
1
FT
Matchday 1 (Group D)
17.0814:00
FC Tilleur
Liège
5
0
FT