Second Amateur Division (2023/2024)
0
918 matches
Latest scores
Belgium : Second Amateur Division
Matchday 25 (ACFF)
02.0319:00
Rochefort
Rebecq
2
0
FT
02.0319:00
Verlaine
Hamoir
0
2
FT
02.0319:00
Meux
Royale Union Sportive Binchoise
0
0
FT
Matchday 26 (VV B)
02.0319:00
Racing Mechelen
Rupel Boom
0
2
FT
Matchday 26 (VV A)
02.0319:00
Mandel United
Eendracht Aalst
0
2
FT
Matchday 26 (VV B)
02.0318:30
Hades
Tempo Overijse
0
0
FT
Matchday 25 (ACFF)
02.0318:30
Tournai
Stade Verviers
1
0
FT
Matchday 26 (VV A)
02.0318:30
Torhout
Dikkelvenne
1
0
FT
02.0318:30
Oudenaarde
Ninove
2
0
FT
02.0317:30
Zulte Waregem II
Sparta Petegem
4
1
FT
Matchday 25 (VV A)
25.0214:00
Zelzate
Zulte Waregem II
3
2
FT
Matchday 24 (ACFF)
25.0214:00
Hamoir
Warnant
0
1
FT
Matchday 25 (VV B)
25.0214:00
Londerzeel
Lyra-Lierse Berlaar
0
2
FT
Matchday 25 (VV A)
25.0214:00
Sparta Petegem
Gullegem
2
1
FT
25.0214:00
Eendracht Aalst
Dikkelvenne
0
3
FT
Matchday 25 (VV B)
25.0214:00
Bocholt
Rupel Boom
0
5
FT
Matchday 24 (ACFF)
25.0214:00
Stockay-Warfusée
Meux
0
0
FT
Matchday 25 (VV A)
25.0214:00
RFC Wetteren
Cercle Brugge II
0
0
FT
25.0214:00
Merelbeke
Harelbeke
4
0
FT
Matchday 25 (VV B)
25.0214:00
Tempo Overijse
Houtvenne
2
0
FT
Matchday 24 (ACFF)
25.0214:00
Royale Union Saint-Gilloise II
Tournai
0
2
FT
25.0214:00
Royale Union Sportive Binchoise
Rochefort
1
3
FT
24.0219:00
Tubize
Renaissance Mons 44
0
1
FT
Matchday 25 (VV A)
24.0219:00
Mandel United
Voorde Appelterre
1
0
FT
Matchday 25 (VV B)
24.0219:00
City Pirates Antwerpen
FC Lebbeke
1
2
FT
24.0219:00
Berchem Sport
Racing Mechelen
1
1
FT
Matchday 24 (ACFF)
24.0219:00
Stade Verviers
Ganshoren
3
1
FT
Matchday 25 (VV A)
24.0219:00
Ninove
Olsa Brakel
1
0
FT
Matchday 25 (VV B)
24.0219:00
KSK Tongeren
Mechelen II
3
1
FT
Matchday 25 (VV A)
24.0219:00
KRC Gent
Oudenaarde
3
1
FT
Matchday 25 (VV B)
24.0219:00
Lille
Belisia Bilzen
2
0
FT
24.0219:00
Sporting Hasselt
Diegem Sport
0
2
FT
Matchday 24 (ACFF)
24.0219:00
La Louvière Centre
Rebecq
3
1
FT
24.0218:30
Jette
Acren-Lessines
3
2
FT
24.0218:30
La Calamine
Verlaine
1
0
FT
Matchday 25 (VV B)
24.0218:30
Wezel
Hades
1
0
FT
Matchday 25 (VV A)
24.0218:30
Oostkamp
Torhout
1
2
FT
Matchday 20 (VV B)
21.0219:30
Tempo Overijse
Bocholt
0
2
FT
21.0219:30
Sporting Hasselt
Berchem Sport
2
0
FT
Matchday 20 (VV A)
21.0219:00
RFC Wetteren
Oudenaarde
0
1
FT
21.0219:00
Dikkelvenne
Voorde Appelterre
6
2
FT
21.0219:00
Zulte Waregem II
Ninove
3
1
FT
21.0219:00
Merelbeke
Eendracht Aalst
0
2
FT
21.0219:00
Sparta Petegem
KRC Gent
4
0
FT
Matchday 20 (VV B)
21.0219:00
KSK Tongeren
City Pirates Antwerpen
2
0
FT
Matchday 20 (VV A)
21.0219:00
Zelzate
Harelbeke
2
2
FT
21.0219:00
Olsa Brakel
Oostkamp
0
2
FT
Matchday 20 (VV B)
21.0219:00
Racing Mechelen
Hades
2
4
FT
21.0219:00
FC Lebbeke
Lyra-Lierse Berlaar
1
2
FT
Matchday 20 (VV A)
21.0219:00
Torhout
Mandel United
2
1
FT
Matchday 20 (VV B)
21.0219:00
Rupel Boom
Londerzeel
2
1
FT
21.0219:00
Belisia Bilzen
Houtvenne
2
0
FT
Matchday 20 (VV A)
21.0219:00
Cercle Brugge II
Gullegem
4
2
FT
Matchday 23 (ACFF)
18.0214:00
Warnant
Royale Union Sportive Binchoise
3
2
FT
18.0214:00
Rebecq
Meux
1
3
FT
18.0214:00
Acren-Lessines
Royale Union Saint-Gilloise II
1
2
FT
18.0214:00
Hamoir
Stade Verviers
2
3
FT
18.0214:00
Verlaine
Stockay-Warfusée
4
2
FT
Matchday 24 (VV A)
18.0214:00
Gullegem
Oostkamp
2
1
FT
18.0214:00
Cercle Brugge II
Zelzate
1
4
FT
Matchday 24 (VV B)
18.0214:00
Diegem Sport
Wezel
1
2
FT
18.0214:00
Rupel Boom
City Pirates Antwerpen
3
2
FT
Matchday 24 (VV A)
18.0214:00
Harelbeke
Mandel United
0
1
FT
Matchday 24 (VV B)
18.0214:00
Mechelen II
Sporting Hasselt
0
1
FT
Matchday 23 (ACFF)
17.0219:00
Tubize
La Calamine
2
1
FT
Matchday 24 (VV B)
17.0219:00
Racing Mechelen
KSK Tongeren
1
1
FT
Matchday 23 (ACFF)
17.0219:00
La Louvière Centre
Tournai
1
1
FT
Matchday 24 (VV B)
17.0219:00
FC Lebbeke
Tempo Overijse
3
0
FT
Matchday 23 (ACFF)
17.0219:00
Renaissance Mons 44
Jette
3
0
FT
Matchday 24 (VV B)
17.0219:00
Houtvenne
Berchem Sport
1
1
FT
Matchday 24 (VV A)
17.0219:00
KRC Gent
Eendracht Aalst
2
3
FT
Matchday 23 (ACFF)
17.0219:00
Rochefort
Ganshoren
2
1
FT
Matchday 24 (VV B)
17.0218:30
Hades
Bocholt
0
1
FT
Matchday 24 (VV A)
17.0218:30
Dikkelvenne
RFC Wetteren
5
2
FT
17.0218:30
Torhout
Olsa Brakel
1
1
FT
17.0218:30
Oudenaarde
Sparta Petegem
1
0
FT
17.0217:30
Zulte Waregem II
Merelbeke
0
1
FT
17.0214:00
Voorde Appelterre
Ninove
3
0
FT
Matchday 24 (VV B)
16.0219:30
Belisia Bilzen
Londerzeel
2
1
FT
16.0219:30
Lyra-Lierse Berlaar
Lille
4
2
FT
Matchday 20 (VV B)
14.0219:00
Diegem Sport
Mechelen II
4
1
FT
Matchday 22 (ACFF)
11.0214:00
Royale Union Saint-Gilloise II
La Calamine
4
0
FT
Matchday 23 (VV A)
11.0214:00
Merelbeke
Cercle Brugge II
0
0
FT
11.0214:00
Harelbeke
RFC Wetteren
0
1
FT
Matchday 22 (ACFF)
11.0214:00
Rochefort
Warnant
1
0
FT
11.0214:00
Meux
Tubize
1
1
FT
11.0214:00
Jette
Rebecq
2
2
FT
11.0214:00
Stade Verviers
Acren-Lessines
4
1
FT
11.0214:00
Renaissance Mons 44
Hamoir
3
1
FT
11.0214:00
Tournai
Verlaine
2
0
FT
11.0214:00
Ganshoren
La Louvière Centre
1
1
FT
Matchday 23 (VV B)
11.0214:00
Londerzeel
FC Lebbeke
1
0
FT
Matchday 23 (VV A)
11.0214:00
Sparta Petegem
Torhout
1
1
FT
11.0214:00
Olsa Brakel
Oudenaarde
1
1
FT
11.0214:00
Zelzate
Dikkelvenne
4
7
FT
10.0219:00
Ninove
KRC Gent
2
0
FT
Matchday 23 (VV B)
10.0219:00
Tempo Overijse
Belisia Bilzen
0
4
FT
Matchday 23 (VV A)
10.0219:00
Mandel United
Gullegem
1
1
FT
Matchday 23 (VV B)
10.0219:00
Bocholt
Mechelen II
0
1
FT
10.0219:00
Berchem Sport
Diegem Sport
1
1
FT