2. Division (2013)
0
156 matches
Latest scores
Belarus : 2. Division
Matchday 26 (Regular Season)
10.1111:00
FK Luch Minsk
Lokomotiv Gomel
1
1
FT
10.1111:00
Molodechno
Mosty
1
4
FT
10.1111:00
FC Partizan Minsk
FK Krutogorye Dzerzhynsk
2
1
FT
10.1111:00
Zhlobin
Osipovichy
3
1
FT
10.1111:00
Energetyk-BGU
Atlant Kobrin
1
0
FT
10.1111:00
Baranovichi
FC Vitebsk II
2
1
FT
Matchday 25 (Regular Season)
03.1111:00
FC Vitebsk II
Zhlobin
2
3
FT
03.1111:00
Mosty
FK Luch Minsk
2
1
FT
03.1111:00
Osipovichy
FC Partizan Minsk
1
1
FT
03.1111:00
Atlant Kobrin
Baranovichi
2
0
FT
03.1111:00
Orsha
Energetyk-BGU
1
0
FT
02.1111:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
Molodechno
2
1
FT
Matchday 18 (Regular Season)
30.1013:00
Molodechno
Zhlobin
0
2
FT
Matchday 24 (Regular Season)
27.1012:00
Zhlobin
Atlant Kobrin
4
3
FT
27.1012:00
Baranovichi
Orsha
1
0
FT
27.1011:00
Mosty
Lokomotiv Gomel
4
1
FT
27.1011:00
Molodechno
Osipovichy
1
4
FT
27.1010:30
FC Partizan Minsk
FC Vitebsk II
2
2
FT
25.1016:15
FK Luch Minsk
FK Krutogorye Dzerzhynsk
0
1
FT
Matchday 23 (Regular Season)
20.1012:00
Osipovichy
FK Luch Minsk
1
1
FT
20.1012:00
Atlant Kobrin
FC Partizan Minsk
1
0
FT
20.1011:00
Orsha
Zhlobin
3
1
FT
20.1009:00
Energetyk-BGU
Baranovichi
2
1
FT
20.1009:00
FC Vitebsk II
Molodechno
3
2
FT
19.1011:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
Lokomotiv Gomel
0
2
FT
Matchday 22 (Regular Season)
13.1013:00
Lokomotiv Gomel
Osipovichy
3
0
FT
13.1012:00
Zhlobin
Energetyk-BGU
1
5
FT
13.1011:00
Mosty
FK Krutogorye Dzerzhynsk
7
1
FT
13.1011:00
Molodechno
Atlant Kobrin
1
0
FT
13.1010:30
FC Partizan Minsk
Orsha
1
0
FT
13.1009:00
FK Luch Minsk
FC Vitebsk II
2
0
FT
Matchday 21 (Regular Season)
06.1012:00
Atlant Kobrin
FK Luch Minsk
4
0
FT
06.1012:00
Osipovichy
Mosty
1
3
FT
06.1012:00
Baranovichi
Zhlobin
2
1
FT
06.1011:00
Orsha
Molodechno
2
1
FT
06.1011:00
FC Vitebsk II
Lokomotiv Gomel
1
1
FT
06.1009:00
Energetyk-BGU
FC Partizan Minsk
2
0
FT
Matchday 20 (Regular Season)
29.0915:00
Lokomotiv Gomel
Atlant Kobrin
3
1
FT
29.0914:00
FK Luch Minsk
Orsha
2
2
FT
29.0911:00
FC Partizan Minsk
Baranovichi
1
3
FT
29.0911:00
Mosty
FC Vitebsk II
6
1
FT
29.0911:00
Molodechno
Energetyk-BGU
3
3
FT
28.0913:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
Osipovichy
2
2
FT
Matchday 19 (Regular Season)
22.0914:00
Zhlobin
FC Partizan Minsk
3
0
FT
22.0914:00
Orsha
Lokomotiv Gomel
0
1
FT
22.0914:00
Atlant Kobrin
Mosty
4
1
FT
22.0913:00
Baranovichi
Molodechno
1
3
FT
22.0910:00
FC Vitebsk II
FK Krutogorye Dzerzhynsk
2
2
FT
22.0909:00
Energetyk-BGU
FK Luch Minsk
1
0
FT
Matchday 18 (Regular Season)
14.0914:00
Osipovichy
FC Vitebsk II
1
2
FT
14.0914:00
Mosty
Orsha
0
3
FT
14.0912:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
Atlant Kobrin
0
1
FT
14.0912:00
Lokomotiv Gomel
Energetyk-BGU
1
0
FT
14.0909:00
FK Luch Minsk
Baranovichi
1
3
FT
Matchday 17 (Regular Season)
08.0914:00
Baranovichi
Lokomotiv Gomel
0
1
FT
08.0914:00
Energetyk-BGU
Mosty
1
1
FT
08.0914:00
Zhlobin
FK Luch Minsk
0
1
FT
08.0914:00
FC Partizan Minsk
Molodechno
0
1
FT
08.0913:00
Orsha
FK Krutogorye Dzerzhynsk
5
0
FT
08.0913:00
Atlant Kobrin
Osipovichy
1
3
FT
Matchday 16 (Regular Season)
01.0914:30
Lokomotiv Gomel
Zhlobin
6
1
FT
01.0914:00
Mosty
Baranovichi
1
0
FT
01.0914:00
Osipovichy
Orsha
0
1
FT
01.0911:00
FK Luch Minsk
FC Partizan Minsk
1
4
FT
31.0814:00
FC Vitebsk II
Atlant Kobrin
1
2
FT
31.0813:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
Energetyk-BGU
0
3
FT
Matchday 15 (Regular Season)
25.0814:00
Molodechno
FK Luch Minsk
2
2
FT
25.0814:00
Baranovichi
FK Krutogorye Dzerzhynsk
0
1
FT
25.0814:00
Zhlobin
Mosty
3
2
FT
25.0814:00
Energetyk-BGU
Osipovichy
1
1
FT
25.0814:00
Orsha
FC Vitebsk II
4
1
FT
25.0812:30
FC Partizan Minsk
Lokomotiv Gomel
1
5
FT
Matchday 14 (Regular Season)
18.0815:00
Lokomotiv Gomel
Molodechno
1
0
FT
18.0814:00
Atlant Kobrin
Orsha
1
1
FT
18.0814:00
FC Vitebsk II
Energetyk-BGU
0
6
FT
18.0814:00
Osipovichy
Baranovichi
1
2
FT
18.0812:30
FC Partizan Minsk
Mosty
3
7
FT
17.0814:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
Zhlobin
1
1
FT
Matchday 10 (Regular Season)
11.0815:00
Lokomotiv Gomel
FK Krutogorye Dzerzhynsk
5
0
FT
Matchday 4 (Regular Season)
07.0815:30
Lokomotiv Gomel
Baranovichi
2
1
FT
Matchday 13 (Regular Season)
04.0815:00
Mosty
Molodechno
3
0
FT
04.0815:00
Osipovichy
Zhlobin
4
0
FT
04.0815:00
FC Vitebsk II
Baranovichi
0
3
FT
04.0811:30
Lokomotiv Gomel
FK Luch Minsk
3
2
FT
04.0809:00
Atlant Kobrin
Energetyk-BGU
0
2
FT
03.0814:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
FC Partizan Minsk
1
1
FT
Matchday 12 (Regular Season)
21.0715:00
Molodechno
FK Krutogorye Dzerzhynsk
3
0
FT
21.0715:00
Baranovichi
Atlant Kobrin
4
1
FT
21.0714:00
FC Partizan Minsk
Osipovichy
3
2
FT
21.0714:00
Zhlobin
FC Vitebsk II
3
1
FT
21.0713:00
Energetyk-BGU
Orsha
2
0
FT
21.0711:00
FK Luch Minsk
Mosty
0
0
FT
Matchday 11 (Regular Season)
14.0716:00
Lokomotiv Gomel
Mosty
2
2
FT
14.0715:30
Osipovichy
Molodechno
0
0
FT
14.0715:30
FC Vitebsk II
FC Partizan Minsk
0
1
FT
14.0715:00
Atlant Kobrin
Zhlobin
3
4
FT
14.0715:00
Orsha
Baranovichi
1
2
FT
13.0714:00
FK Krutogorye Dzerzhynsk
FK Luch Minsk
3
1
FT
Matchday 10 (Regular Season)
07.0716:00
Molodechno
FC Vitebsk II
2
1
FT
07.0715:00
Baranovichi
Energetyk-BGU
0
2
FT