STFV Cup (2023/2024)
0
125 matches
Latest scores
Austria : STFV Cup
Round of 16
11.1114:30
FC Bad Radkersburg
Bad Gleichenberg
1
5
FT
26.1013:00
USV Hengsberg
SV Strass
8
0
FT
26.1012:00
SC St. Peter / Freienstein
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
0
4
FT
26.1012:00
SV Unzmarkt-Frauenburg
FC Kindberg-Mürzhofen
2
4
FT
26.1012:00
SV Stein / Enns
FC St. Margarethen / Knittelfeld
0
5
FT
24.1017:00
Fürstenfeld
Gleisdorf 09
2
0
FT
24.1017:00
USC Sonnhofen / Rabenwald
Union Gamlitz
1
2
FT
24.1017:00
Deutschlandsberger SC
Allerheiligen
AET
1
0
0
0
FT
3rd Round
05.0917:00
FC Bad Radkersburg
St. Anna
AET
3
1
1
1
FT
29.0817:00
Lebring
Allerheiligen
1
4
FT
29.0817:00
USC Sonnhofen / Rabenwald
UFC Fehring
6
0
FT
22.0817:00
SV Strass
Wildon
2
1
FT
16.0817:00
SV Hinterberg
FC Kindberg-Mürzhofen
0
7
FT
15.0815:00
SV Stein / Enns
ESV Lok Selzthal
AET
5
2
2
2
FT
15.0815:00
SC St. Peter / Freienstein
FC Obdach
5
0
FT
15.0815:00
SU Gerüstbau Steiner Wörschach
SV Unzmarkt-Frauenburg
1
3
FT
15.0815:00
FC St. Margarethen / Knittelfeld
Hitthaller St. Michael
3
1
FT
15.0815:00
SV Pachern
Deutschlandsberger SC
AET
2
5
1
1
FT
15.0815:00
TuS Heiligenkreuz
Gleisdorf 09
0
2
FT
15.0815:00
SV Krottendorf
Fürstenfeld
1
3
FT
15.0815:00
SV Union Sinabelkirchen
Union Gamlitz
3
6
FT
15.0809:00
USV Eibiswald
USV Hengsberg
2
5
FT
2nd Round
15.0808:30
AC Linden Leibnitz
Lebring
0
4
FT
3rd Round
14.0817:30
SV Feldkirchen bei Graz
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
1
3
FT
14.0817:00
Gnas
Bad Gleichenberg
0
1
FT
2nd Round
08.0817:30
SV ADA Anger
St. Anna
2
4
FT
08.0817:30
USV Pircha
Gnas
1
3
FT
08.0817:00
SV Rohrbach / Lafnitz
Bad Gleichenberg
0
4
FT
08.0817:00
USV Eibiswald
TUS Groß-St.Florian
3
2
FT
08.0817:00
FC Almenland
Gleisdorf 09
0
2
FT
08.0817:00
FC Bad Radkersburg
SVU Steirerfleisch Wolfsberg
3
2
FT
08.0817:00
USV Hengsberg
TUS Rein
AET
5
4
3
3
FT
08.0816:30
SC Burgau
SV Krottendorf
1
4
FT
05.0817:00
SV Union Sinabelkirchen
TUS Bad Waltersdorf
4
2
FT
01.0817:00
SU Semriach
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
1
2
FT
01.0817:00
SV Leibnitz Flavia Solva
Allerheiligen
2
4
FT
01.0817:00
SV Union Klöch
UFC Fehring
1
4
FT
01.0817:00
USV Draxler Mooskirchen
Wildon
0
4
FT
01.0817:00
Fürstenfeld
Weiz
2
0
FT
01.0816:00
Grazer Sportclub
Deutschlandsberger SC
2
6
FT
30.0715:00
USV Seckau
Hitthaller St. Michael
1
7
FT
30.0712:00
FC Zeltweg
FC Obdach
1
3
FT
29.0717:00
SV Gratwein-Straßengel
SV Strass
PSO
3
5
4
4
FT
1st Round
29.0716:30
FC Bad Radkersburg
TSV Kirchberg Raab
3
1
FT
2nd Round
29.0716:30
SC St. Barbara
SC St. Peter / Freienstein
0
2
FT
1st Round
29.0716:00
USV Markt Hartmannsdorf
SV Union Sinabelkirchen
1
2
FT
2nd Round
29.0716:00
SV Unzmarkt-Frauenburg
FC Trofaiach
3
1
FT
1st Round
29.0715:30
USV RB Granitzer St. Kathrein/Off.
SC Burgau
1
2
FT
29.0715:00
FV St. Andrä / Höch
AC Linden Leibnitz
3
9
FT
2nd Round
29.0715:00
SV Stein / Enns
ASV Bad Mitterndorf
6
0
FT
29.0715:00
SV Traboch
FC St. Margarethen / Knittelfeld
2
3
FT
29.0715:00
FC Stattegg
SV Feldkirchen bei Graz
2
4
FT
29.0715:00
TuS Paldau
TuS Heiligenkreuz
1
9
FT
29.0715:00
SU Gerüstbau Steiner Wörschach
SV Lassing
PSO
4
1
2
2
FT
29.0715:00
SV Oberaich
SV Hinterberg
1
5
FT
29.0713:00
ESV Lok Selzthal
FC Gaishorn
3
1
FT
1st Round
28.0717:30
SV Neudau
SV Rohrbach / Lafnitz
0
4
FT
2nd Round
28.0717:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
USC Sonnhofen / Rabenwald
TSV Pöllau
1st Round
28.0717:30
UFC Miesenbach
USV Pircha
1
5
FT
28.0717:00
USV Eibiswald
USV Gabersdorf
PSO
5
3
3
3
FT
2nd Round
28.0717:00
SV Peggau
SV Pachern
0
4
FT
1st Round
28.0717:00
SU Semriach
USV Kainbach Hönigtal
AET
2
1
1
1
FT
2nd Round
28.0717:00
Union Gamlitz
Kalsdorf
3
0
FT
1st Round
28.0717:00
SV Gralla
USV Hengsberg
1
6
FT
28.0716:30
SV Union Ottendorf
TUS Bad Waltersdorf
0
7
FT
2nd Round
28.0716:00
SV St. Lorenzen / Knittelfeld
FC Kindberg-Mürzhofen
1
4
FT
1st Round
25.0717:30
DUSV Loipersdorf
Weiz
0
5
FT
25.0717:30
USV Kaindorf bei Hartberg
SV Krottendorf
0
4
FT
25.0717:00
SV Buch / St. Magdalena
Bad Gleichenberg
1
5
FT
25.0717:00
SV Übelbach
USV Draxler Mooskirchen
0
2
FT
25.0717:00
USV Grafendorf
FC Almenland
0
2
FT
25.0717:00
USV Grenzland
TUS Groß-St.Florian
1
7
FT
25.0716:30
SV Lassnitzhöhe
Deutschlandsberger SC
0
5
FT
23.0715:00
TUS Spielberg
FC Trofaiach
0
13
FT
23.0715:00
Atus Niklasdorf
FC Obdach
0
6
FT
22.0717:00
SVU Steirerfleisch Wolfsberg
TuS St. Peter / Ottersbach
4
3
FT
22.0717:00
SV Dienersdorf
TSV Pöllau
1
11
FT
22.0716:30
SC St. Barbara
ESV Mürzzuschlag
2
1
FT
22.0716:30
SV Gleinstätten
Kalsdorf
1
3
FT
22.0715:00
USV Albersdorf-Prebuch
Gnas
0
4
FT
22.0715:00
UFC Mariazell
SC St. Peter / Freienstein
0
2
FT
22.0715:00
USC St. Georgen ob Judenberg
SV Unzmarkt-Frauenburg
2
8
FT
22.0715:00
SU Gerüstbau Steiner Wörschach
TuS Admont
2
2
FT
22.0715:00
ATUS Langenwang
SV Hinterberg
2
4
FT
22.0715:00
TUS St. Stefan / Leoben
FC St. Margarethen / Knittelfeld
0
11
FT
22.0715:00
WSV St. Lambrecht
USV Seckau
1
4
FT
22.0715:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
WSV Eisenerz
SV Stein / Enns
22.0715:00
USV St.Peter / Judenburg
FC Zeltweg
1
4
FT
22.0715:00
ESV Lok Selzthal
FC WM-Estriche Schladming
6
1
FT
22.0715:00
USV St. Josef
Allerheiligen
0
16
FT
22.0715:00
FC Stattegg
Voitsberg
5
2
FT
22.0715:00
SV Nitscha
SV ADA Anger
0
6
FT
22.0715:00
USV Wundschuh
SV Strass
2
5
FT
22.0715:00
USV Murfeld Süd
TuS Heiligenkreuz
0
8
FT
22.0715:00
SC St. Ruprecht Raab
Gleisdorf 09
0
7
FT
22.0715:00
FC Tauplitz
FC Gaishorn
1
5
FT
22.0714:00
Seiersberg
SV Peggau
0
2
FT
22.0713:00
SV St. Martin / Grimming
ASV Bad Mitterndorf
0
9
FT
22.0712:00
FC Frojach
Hitthaller St. Michael
2
9
FT
21.0717:30
SV Union St. Johann im Saggautal
SV Leibnitz Flavia Solva
0
5
FT