Tasmania NPL (2013)
0
210 matches
Latest scores
Australia : Tasmania NPL
Matchday 12 (South)
23.0604:00
Olympia Warriors II
Kingborough Lions II
5
1
FT
22.0606:30
New Town Eagles
Clarence United FC
4
3
FT
22.0604:30
Nelson Eastern Suburbs FC
Hobart Zebras FC II
0
3
FT
22.0604:30
University of Tasmania
Taroona
2
4
FT
Matchday 10 (North)
22.0604:30
Burnie United
Riverside
1
0
FT
Matchday 12 (South)
22.0604:30
National Training Centre Tasmania
BeachSide
1
2
FT
Matchday 10 (North)
22.0602:00
Launceston FC
Devonport City II
3
4
FT
Matchday 12 (South)
21.0608:00
Glenorchy Knights II
South Hobart II
1
6
FT
Matchday 11 (South)
15.0606:30
BeachSide
Kingborough Lions II
6
1
FT
Matchday 9 (North)
15.0606:30
Devonport City II
Launceston United
7
0
FT
15.0604:30
Riverside
Ulverstone
0
1
FT
15.0604:30
Launceston FC
Burnie United
1
0
FT
15.0604:30
Somerset
Northern Rangers FC II
5
1
FT
Matchday 11 (South)
15.0604:30
Taroona
Clarence United FC
2
2
FT
15.0604:00
Hobart Zebras FC II
South Hobart II
2
2
FT
15.0602:00
Olympia Warriors II
Nelson Eastern Suburbs FC
3
3
FT
15.0602:00
National Training Centre Tasmania
University of Tasmania
3
2
FT
14.0610:00
Glenorchy Knights II
New Town Eagles
5
0
FT
Matchday 10 (South)
01.0606:30
Clarence United FC
University of Tasmania
4
4
FT
01.0604:30
Taroona
Glenorchy Knights II
4
1
FT
Matchday 8 (North)
01.0604:30
Launceston FC
Ulverstone
0
5
FT
01.0604:30
Burnie United
Launceston United
4
0
FT
01.0604:30
Prospect Knights FC
Riverside
3
1
FT
Matchday 10 (South)
01.0604:30
Nelson Eastern Suburbs FC
BeachSide
1
0
FT
01.0604:30
Kingborough Lions II
National Training Centre Tasmania
0
2
FT
Matchday 8 (North)
01.0604:30
Devonport City II
Somerset
3
2
FT
Matchday 10 (South)
01.0604:30
New Town Eagles
Hobart Zebras FC II
2
9
FT
01.0602:00
South Hobart II
Olympia Warriors II
1
4
FT
Matchday 7 (North)
26.0502:30
Northern Rangers FC II
Prospect Knights FC
2
3
FT
25.0506:30
Devonport City II
Ulverstone
0
2
FT
Matchday 9 (South)
25.0504:30
National Training Centre Tasmania
Clarence United FC
1
0
FT
Matchday 7 (North)
25.0504:30
Somerset
Riverside
4
1
FT
25.0504:30
Launceston United
Launceston FC
1
3
FT
Matchday 9 (South)
25.0504:30
BeachSide
South Hobart II
7
0
FT
25.0502:30
Hobart Zebras FC II
Taroona
0
4
FT
25.0502:00
Kingborough Lions II
Nelson Eastern Suburbs FC
1
1
FT
24.0510:00
Olympia Warriors II
New Town Eagles
4
2
FT
24.0508:00
Glenorchy Knights II
University of Tasmania
3
1
FT
Matchday 6 (North)
19.0504:30
Ulverstone
Somerset
0
1
FT
Matchday 8 (South)
19.0504:30
South Hobart II
Kingborough Lions II
3
1
FT
19.0504:30
University of Tasmania
Hobart Zebras FC II
2
5
FT
18.0510:00
Nelson Eastern Suburbs FC
National Training Centre Tasmania
0
1
FT
18.0506:30
Clarence United FC
Glenorchy Knights II
3
0
FT
Matchday 6 (North)
18.0504:30
Burnie United
Northern Rangers FC II
1
3
FT
18.0504:30
Riverside
Launceston FC
4
4
FT
18.0504:30
Prospect Knights FC
Launceston United
5
0
FT
Matchday 8 (South)
18.0504:30
New Town Eagles
BeachSide
0
3
FT
18.0504:30
Taroona
Olympia Warriors II
1
8
FT
Matchday 7 (South)
12.0504:30
Kingborough Lions II
New Town Eagles
2
4
FT
Matchday 5 (North)
11.0506:30
Burnie United
Devonport City II
0
6
FT
Matchday 7 (South)
11.0504:30
Nelson Eastern Suburbs FC
South Hobart II
3
4
FT
Matchday 5 (North)
11.0504:30
Launceston United
Riverside
1
2
FT
11.0504:30
Somerset
Prospect Knights FC
3
1
FT
Matchday 7 (South)
11.0504:30
National Training Centre Tasmania
Glenorchy Knights II
3
1
FT
11.0504:30
BeachSide
Taroona
4
0
FT
11.0504:00
Olympia Warriors II
University of Tasmania
3
0
FT
Matchday 5 (North)
11.0504:00
Ulverstone
Northern Rangers FC II
0
2
FT
Matchday 7 (South)
10.0508:00
Hobart Zebras FC II
Clarence United FC
5
2
FT
Matchday 6 (South)
28.0404:30
University of Tasmania
BeachSide
1
4
FT
27.0406:30
Clarence United FC
Olympia Warriors II
2
1
FT
Matchday 4 (North)
27.0405:00
Northern Rangers FC II
Devonport City II
0
2
FT
27.0404:30
Ulverstone
Launceston United
4
1
FT
Matchday 6 (South)
27.0404:30
Taroona
Kingborough Lions II
6
0
FT
27.0404:30
New Town Eagles
Nelson Eastern Suburbs FC
1
2
FT
27.0404:30
Glenorchy Knights II
Hobart Zebras FC II
2
2
FT
Matchday 4 (North)
27.0404:30
Launceston FC
Prospect Knights FC
1
1
FT
27.0404:30
Somerset
Burnie United
8
0
FT
Matchday 6 (South)
27.0401:30
South Hobart II
National Training Centre Tasmania
0
1
FT
Matchday 5 (South)
21.0404:30
South Hobart II
New Town Eagles
2
1
FT
21.0404:30
Nelson Eastern Suburbs FC
Taroona
0
4
FT
20.0406:30
BeachSide
Clarence United FC
6
2
FT
20.0404:30
National Training Centre Tasmania
Hobart Zebras FC II
1
3
FT
Matchday 3 (North)
20.0404:30
Somerset
Launceston FC
4
0
FT
20.0404:30
Riverside
Northern Rangers FC II
2
0
FT
20.0404:30
Burnie United
Ulverstone
3
2
FT
Matchday 5 (South)
20.0402:00
Kingborough Lions II
University of Tasmania
0
5
FT
Matchday 3 (North)
20.0402:00
Devonport City II
Prospect Knights FC
3
2
FT
Matchday 5 (South)
19.0408:00
Olympia Warriors II
Glenorchy Knights II
8
1
FT
Matchday 4 (South)
13.0406:30
Clarence United FC
Kingborough Lions II
0
1
FT
Matchday 2 (North)
13.0404:30
Riverside
Devonport City II
1
2
FT
13.0404:30
Burnie United
Prospect Knights FC
1
4
FT
13.0404:30
Launceston United
Somerset
0
9
FT
Matchday 4 (South)
13.0404:30
University of Tasmania
Nelson Eastern Suburbs FC
2
2
FT
13.0404:30
Taroona
South Hobart II
3
1
FT
13.0404:30
New Town Eagles
National Training Centre Tasmania
2
3
FT
Matchday 2 (North)
13.0402:30
Northern Rangers FC II
Launceston FC
3
1
FT
Matchday 4 (South)
13.0402:00
Glenorchy Knights II
BeachSide
0
5
FT
12.0410:00
Hobart Zebras FC II
Olympia Warriors II
1
1
FT
Matchday 3 (South)
07.0404:30
South Hobart II
University of Tasmania
4
4
FT
Matchday 1 (North)
07.0401:30
Northern Rangers FC II
Launceston United
3
0
FT
06.0405:30
Devonport City II
Launceston FC
6
2
FT
Matchday 3 (South)
06.0405:30
BeachSide
Hobart Zebras FC II
2
1
FT
06.0403:30
New Town Eagles
Taroona
4
4
FT
Matchday 1 (North)
06.0403:30
Ulverstone
Prospect Knights FC
3
2
FT
Matchday 3 (South)
06.0403:30
Clarence United FC
Nelson Eastern Suburbs FC
5
2
FT
Matchday 1 (North)
06.0403:30
Riverside
Burnie United
2
0
FT
Matchday 3 (South)
06.0403:00
Kingborough Lions II
Glenorchy Knights II
3
1
FT
05.0409:00
National Training Centre Tasmania
Olympia Warriors II
4
1
FT
Matchday 2 (South)
30.0307:30
Hobart Zebras FC II
Kingborough Lions II
7
2
FT
30.0305:30
Clarence United FC
South Hobart II
8
0
FT