II Liiga (2024)
0
364 matches
Latest scores
Estonia : II Liiga
Matchday 4 (West / South)
14.0414:00
Tallinna FC Zapoos
Flora III
3
1
FT
Matchday 4 (East / North)
14.0414:00
Tartu Welco II
FC Puuma
2
5
FT
14.0414:00
NPM Silmet
FA Tartu Kalev II
1
2
FT
Matchday 4 (West / South)
14.0413:00
Harju JK Laagri II
Paide III
0
2
FT
Matchday 4 (East / North)
14.0411:00
Maardu
FCI Tallinn
2
0
FT
14.0410:00
Rakvere Tarvas
Tallinna FC Ararat TTÜ SK
4
0
FT
14.0410:00
FC Tallinn II
Helios
0
2
FT
Matchday 4 (West / South)
14.0409:00
FC Nõmme United U21 (Nõmme United II)
Raplamaa
8
2
FT
Matchday 4 (East / North)
13.0414:00
Võru FC Helios
Viimsi II
1
1
FT
13.0411:00
Elva II
Ajax Lasnamäe
4
0
FT
Matchday 4 (West / South)
13.0410:00
Vaprus II
Keila
6
2
FT
13.0409:00
JK Tabasalu U21 (JK Tabasalu II)
Saku Sporting
2
4
FT
Matchday 3 (West / South)
07.0415:00
Saue
Tallinna FC Zapoos
2
4
FT
07.0414:00
Raplamaa
Vändra
4
4
FT
06.0415:00
Paide III
FC Nõmme United U21 (Nõmme United II)
1
7
FT
06.0414:00
Tabasalu Ulasabat C.F.
Vaprus II
0
4
FT
Matchday 3 (East / North)
06.0413:00
FCI Tallinn
NPM Silmet
5
0
FT
06.0412:00
Postponed POST
Postponed POST
Ajax Lasnamäe
Rakvere Tarvas
06.0412:00
Helios
Tartu Welco II
4
2
FT
06.0411:00
Maardu
Võru FC Helios
0
3
FT
06.0411:00
FC Puuma
Viimsi II
4
2
FT
Matchday 3 (West / South)
06.0411:00
Harju JK Laagri II
JK Tabasalu U21 (JK Tabasalu II)
1
1
FT
Matchday 3 (East / North)
06.0410:00
Tallinna FC Ararat TTÜ SK
FC Tallinn II
0
3
FT
Matchday 3 (West / South)
06.0410:00
Keila
Saku Sporting
3
1
FT
Matchday 3 (East / North)
05.0416:00
FA Tartu Kalev II
Elva II
1
0
FT
Matchday 2 (West / South)
31.0314:00
JK Tabasalu U21 (JK Tabasalu II)
Keila
0
1
FT
Matchday 2 (East / North)
31.0314:00
Tartu Welco II
Tallinna FC Ararat TTÜ SK
1
2
FT
Matchday 2 (West / South)
31.0314:00
Saku Sporting
Tabasalu Ulasabat C.F.
1
1
FT
Matchday 2 (East / North)
31.0313:00
NPM Silmet
Maardu
0
3
FT
31.0311:00
Elva II
FCI Tallinn
1
4
FT
31.0311:00
Viimsi II
Helios
2
3
FT
31.0310:00
Rakvere Tarvas
FA Tartu Kalev II
4
0
FT
Matchday 2 (West / South)
31.0309:00
Vaprus II
Flora III
5
2
FT
31.0309:00
Harju JK Laagri II
FC Nõmme United U21 (Nõmme United II)
0
2
FT
Matchday 2 (East / North)
31.0307:00
FC Tallinn II
Ajax Lasnamäe
6
2
FT
30.0315:00
Võru FC Helios
FC Puuma
1
1
FT
Matchday 2 (West / South)
30.0313:00
Tallinna FC Zapoos
Raplamaa
2
2
FT
Matchday 1 (West / South)
24.0317:00
Tabasalu Ulasabat C.F.
Keila
1
4
FT
24.0316:00
Tallinna FC Zapoos
Paide III
2
2
FT
24.0316:00
Raplamaa
Hiiumaa
1
2
FT
Matchday 1 (East / North)
24.0315:00
Tallinna FC Ararat TTÜ SK
Viimsi II
0
8
FT
24.0312:00
FA Tartu Kalev II
FC Tallinn II
3
0
FT
23.0318:00
FCI Tallinn
Rakvere Tarvas
2
3
FT
23.0315:00
Helios
FC Puuma
3
3
FT
23.0314:00
NPM Silmet
Võru FC Helios
0
0
FT
23.0313:00
Ajax Lasnamäe
Tartu Welco II
0
2
FT
23.0312:00
Maardu
Elva II
5
0
FT
Matchday 1 (West / South)
23.0312:00
Harju JK Laagri II
Vändra
3
4
FT
23.0312:00
JK Tabasalu U21 (JK Tabasalu II)
FC Nõmme United U21 (Nõmme United II)
2
1
FT
23.0311:00
Flora III
Saku Sporting
0
4
FT