2nd Division (2013/2014)
0
289 matches
Latest scores
Albania : 2nd Division
Matchday 8 (Group B)
17.1113:00
Gramshi
Memaliaj
1
0
FT
Matchday 8 (Group A)
17.1113:00
KS Olimpiku Tiranë
KS Domosdova Prrenjas
6
1
FT
17.1113:00
Erzeni Shijak
Korabi Peshkopi
5
2
FT
17.1113:00
Iliria Fushë-Krujë
Luzi 2008
1
0
FT
Matchday 8 (Group B)
17.1113:00
Këlcyra
Naftëtari Kuçovë
1
2
FT
Matchday 7 (Group A)
11.1113:00
Shënkolli
KS Olimpiku Tiranë
0
2
FT
Matchday 7 (Group B)
10.1113:00
Bilisht Sporti
Gramshi
4
1
FT
10.1113:00
Memaliaj
Naftëtari Kuçovë
0
2
FT
10.1113:00
Përmeti
Sopoti Librazhd
0
0
FT
10.1113:00
Gramozi Ersekë
KF Skrapari
2
1
FT
Matchday 7 (Group A)
10.1113:00
Besëlidhja Lezhë
Vora
4
1
FT
10.1113:00
Egnatia Rrogozhinë
KS Domosdova Prrenjas
1
2
FT
10.1113:00
KF Partizani Tirana II
Iliria Fushë-Krujë
0
1
FT
10.1113:00
Korabi Peshkopi
Turbina Cërrik
3
1
FT
Matchday 7 (Group B)
10.1113:00
Oriku
Këlcyra
2
1
FT
Matchday 7 (Group A)
10.1113:00
KF Sukthi
Erzeni Shijak
2
0
FT
Matchday 7 (Group B)
10.1113:00
Tepelena
KS Delvina
3
1
FT
Matchday 6 (Group B)
03.1113:00
Naftëtari Kuçovë
Bilisht Sporti
4
0
FT
03.1113:00
KS Delvina
Përmeti
1
0
FT
03.1113:00
Gramshi
Tepelena
2
0
FT
Matchday 6 (Group A)
03.1113:00
Erzeni Shijak
Shënkolli
5
3
FT
03.1113:00
Turbina Cërrik
KF Sukthi
1
1
FT
03.1113:00
KS Olimpiku Tiranë
Egnatia Rrogozhinë
3
0
FT
03.1113:00
Iliria Fushë-Krujë
Korabi Peshkopi
3
1
FT
03.1113:00
Vora
Luzi 2008
1
0
FT
03.1113:00
KS Domosdova Prrenjas
Besëlidhja Lezhë
0
4
FT
Matchday 6 (Group B)
03.1113:00
Këlcyra
Memaliaj
1
1
FT
03.1113:00
KF Skrapari
Oriku
1
2
FT
03.1113:00
Sopoti Librazhd
Gramozi Ersekë
2
0
FT
Matchday 5 (Group A)
27.1013:30
KF Partizani Tirana II
Vora
1
1
FT
Matchday 5 (Group B)
27.1013:30
Përmeti
Gramshi
0
2
FT
27.1013:30
Gramozi Ersekë
KS Delvina
1
1
FT
27.1013:30
Bilisht Sporti
Memaliaj
3
0
FT
Matchday 5 (Group A)
27.1013:30
Shënkolli
Turbina Cërrik
2
2
FT
Matchday 5 (Group B)
27.1013:30
Tepelena
Naftëtari Kuçovë
1
1
FT
Matchday 5 (Group A)
27.1013:30
Erzeni Shijak
KS Olimpiku Tiranë
3
0
FT
Matchday 5 (Group B)
27.1013:30
Oriku
Sopoti Librazhd
0
2
FT
Matchday 5 (Group A)
27.1013:30
KF Sukthi
Iliria Fushë-Krujë
0
0
FT
27.1013:30
Luzi 2008
KS Domosdova Prrenjas
5
2
FT
27.1013:30
Besëlidhja Lezhë
Egnatia Rrogozhinë
1
0
FT
Matchday 5 (Group B)
27.1013:30
KF Skrapari
Këlcyra
1
3
FT
Matchday 4 (Group B)
20.1012:30
Gramshi
Gramozi Ersekë
2
0
FT
20.1012:30
Këlcyra
Bilisht Sporti
0
0
FT
Matchday 4 (Group A)
20.1012:30
Iliria Fushë-Krujë
Shënkolli
3
0
FT
Matchday 4 (Group B)
20.1012:30
Sopoti Librazhd
KF Skrapari
2
0
FT
20.1012:30
KS Delvina
Oriku
0
0
FT
20.1012:30
Memaliaj
Tepelena
0
3
FT
20.1012:30
Naftëtari Kuçovë
Përmeti
4
0
FT
Matchday 4 (Group A)
20.1012:30
KS Olimpiku Tiranë
Besëlidhja Lezhë
1
0
FT
20.1012:30
Vora
Korabi Peshkopi
2
0
FT
20.1012:30
KS Domosdova Prrenjas
KF Partizani Tirana II
0
1
FT
20.1012:30
Turbina Cërrik
Erzeni Shijak
1
1
FT
20.1012:30
Egnatia Rrogozhinë
Luzi 2008
1
1
FT
Matchday 3 (Group A)
06.1012:30
Erzeni Shijak
Iliria Fushë-Krujë
0
1
FT
06.1012:30
KF Partizani Tirana II
Egnatia Rrogozhinë
3
2
FT
06.1012:30
Korabi Peshkopi
KS Domosdova Prrenjas
3
0
FT
06.1012:30
Luzi 2008
Besëlidhja Lezhë
0
5
FT
06.1012:30
KF Sukthi
Vora
1
0
FT
06.1012:30
Turbina Cërrik
KS Olimpiku Tiranë
0
0
FT
Matchday 3 (Group B)
06.1012:30
Sopoti Librazhd
Këlcyra
2
0
FT
06.1012:30
Gramozi Ersekë
Naftëtari Kuçovë
1
1
FT
06.1012:30
KF Skrapari
KS Delvina
1
3
FT
06.1012:30
Oriku
Gramshi
1
1
FT
06.1012:30
Tepelena
Bilisht Sporti
2
0
FT
06.1012:30
Përmeti
Memaliaj
2
0
FT
Matchday 2 (Group A)
29.0914:00
KS Olimpiku Tiranë
Luzi 2008
3
0
FT
Matchday 2 (Group B)
29.0914:00
Naftëtari Kuçovë
Oriku
4
0
FT
29.0914:00
Gramshi
KF Skrapari
4
1
FT
29.0914:00
KS Delvina
Sopoti Librazhd
1
2
FT
29.0914:00
Memaliaj
Gramozi Ersekë
2
1
FT
29.0914:00
Këlcyra
Tepelena
0
1
FT
29.0914:00
Bilisht Sporti
Përmeti
6
1
FT
Matchday 2 (Group A)
29.0914:00
Besëlidhja Lezhë
KF Partizani Tirana II
4
1
FT
29.0914:00
Egnatia Rrogozhinë
Korabi Peshkopi
3
1
FT
29.0914:00
Vora
Shënkolli
1
1
FT
29.0914:00
KS Domosdova Prrenjas
KF Sukthi
0
4
FT
29.0914:00
Iliria Fushë-Krujë
Turbina Cërrik
5
2
FT
Matchday 1 (Group B)
22.0914:00
Përmeti
Tepelena
1
0
FT
22.0914:00
Gramozi Ersekë
Bilisht Sporti
1
2
FT
22.0914:00
Oriku
Memaliaj
3
0
FT
22.0914:00
Sopoti Librazhd
Gramshi
2
0
FT
Matchday 1 (Group A)
22.0914:00
Iliria Fushë-Krujë
KS Olimpiku Tiranë
2
1
FT
22.0914:00
Shënkolli
KS Domosdova Prrenjas
3
1
FT
22.0914:00
Erzeni Shijak
Vora
0
1
FT
22.0914:00
KF Sukthi
Egnatia Rrogozhinë
3
0
FT
22.0914:00
KF Partizani Tirana II
Luzi 2008
2
1
FT
22.0914:00
Korabi Peshkopi
Besëlidhja Lezhë
0
1
FT
Matchday 1 (Group B)
22.0914:00
KF Skrapari
Naftëtari Kuçovë
0
3
FT
22.0914:00
KS Delvina
Këlcyra
2
1
FT